pozyskanie informacji po gg

niemamnie1

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2010
Posty
2
pytanie już od dawna zadawane: jak mogę sprawdzić z kim rozmawiam znająć tylko jego gg ?

wierciłem na necie i wszędzie stare posty o powerGG i innych śmieciach które już przy gg10 nie działają,

czytałem o ggTools2.6.9 , zainstalowałem go ale nic mi z tego nier wyszło.

wszędzie gdzie pojawi się takie pytanie odpowiedzi są mało skonkretyzowane, niby każdy coś wie ale nikt nie wie nic.


chcę się jak najwięcej dowiedzieć o tej osobie, może chociażby miasto.

jej gg8766073

jeśli ktoś ma jakieś konkretne pomysły albo sam by się chciał pobawić to zapraszam, wielkich hakerów,

jeśli trzeba bedzie zapłacić, nie ma sprawy, 100,200,300 damy rade się dogadać.


ewentualnie jeśli znacie kogoś komu za kase można coś takiego zlecić to byłbym wdzięczny, pozdrawiam


PS: wiem że jest to baba jakaś moja znajoma bo dużo o mnie wie
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Najpierw pomyśl. Ludzie zazwyczaj robią jakiś błąd. Obserwuj statusy jak na gg schodzi ta osoba a kto się zaraz pojawia i na odwrót. Możesz zawsze podesłać link np. z nk może kliknie i będzie zalogowana to będziesz miał ją na liście gości. Możesz też sprawdzić przez nk czy ktoś podał ten numer gg. Sprawdź "moją generacje" tego numeru. Może tam podała dane i o nich zapomniała? Jest dużo sposobów.
 

niemamnie1

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2010
Posty
2
w katalogach nic nie ma, na generacji też nie, statusów nie ma żadnych, a jeśli wyśle jej link z nk to wystaczy że będzie miała zaznaczone z partyzanta i też nic nie zobacze.

jakies inne sposoby?

pozdrawiam
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
masz gg pokombinuj. Napisz do niej z innego gg, przedstaw się za kogoś innego użyj wyobraźnie. Pogadaj parę dni i umów się. Spytaj jak się ubierze i gdzie się umówicie. Nie musisz przychodzić z daleka możesz ją zobaczyć. Myśl ;)
 
Do góry Bottom