Prośba o odkodowanie hasła

adamusek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2010
Posty
1
Witam.

Mam pytanie. Otóż jestem pewien, że (niestety) w moim małżeństwie zagościła zdrada. Ale mniejsza o to, nie chcę Was zanudzać moimi prywatnymi problemami. Chodzi mi o to, że chcę dowiedzieć się z kim ta "lepsza" połowa to robi. Jedynym sposobem jaki przychodzi mi do głowy jest jej GG, na które potrzebuję się dostać. Czy któryś z szanownych użytkowników forum mógłby mi pomóc? Chodzi mi o odkodowanie hasła do profilu w Nowym GG. Jestem prawie kompletnie zielony jeżeli chodzi o komputery, z pomocą internetu dałem radę tylko odnaleźć zakodowane hasło. Próbowałem już robić to samemu programem wykorzystującym metodę brutal force (cokolwiek to jest), ale to przekracza możliwości mojego peceta (staruszek do pracy). Czy, jeżeli podam to zakodowane hasło, moglibyście pomóc w jego odkodowaniu? To dla mnie niezmiernie ważne.
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Czy, jeżeli podam to zakodowane hasło, moglibyście pomóc w jego odkodowaniu? To dla mnie niezmiernie ważne.

Pisz na mój numer gg (masz w prywatnej wiadomości), mam dostęp do szybkiego łamania md5 metodą hybrydową tablic tęczowych wiec mógłbym Ci pomoc.
 
Do góry Bottom