Prośba o pomoc - Cafeini 1.1!! ;(

Kajika

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2006
Posty
5
Chodzi o to że dopiero zaczynam zabawe z trojanami i nie za bardzo kumam co mam zrobić na początku. Mam adres IP ofiary - ale jakie hasło mam wpisać i co czynić dalej?? ;( Za pomoc z góry dzięx
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
Sciągasz jakiegoś trojana(powiedzmy twój Cafeini)

Budujesz server.. wysyłasz go lamerowi(np. zbindowanego z innym plikiem)

Kiedy on go odpali wpisujesz jego IP, łączysz i jesteś na jego kompie
Co w tym trdunego;)

Ale nie polecam Ci Cafeiniego, bo wszystkie antiviry juz go wykrywają.

Sproboj Wspomagacza, Destruktora albo coś w tym stylu, coś z nowszych :) A jesli chodzi Ci tylko o jego passy, np. do gg to wyslij mu keyyloger'a (VSK) ;-))
 

Kajika

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2006
Posty
5
Okej dzięki - czyli jeżeli chce tylko monitorować gadu nie opłaca sie wysyłąć trojana tylko keylogera?? A dzieki keylogerowi bede mogł poczytać archiwum??
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
Keyyloger'a wysyłasz po to, jeżeli chcesz od kogos Passy, gra internetowa, gg, poczta itp.

Dzieki VSK bedziesz miał password do gadu, ale nie bedziesz mógł przeglądać archiwum
smile.gif
Do tego nadaje się trojan
smile.gif


Jeżeli pomogłem naciśnij "Pomógł" :)
 

Kajika

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2006
Posty
5
Hmmm czyli jakiego trojana plecałbyś na początek dla takiego laika jak ja ;D ??
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
GGT, destruktor, wspomagacz... jeden z nowszych wybierz :> Zależy czy twoja ofiara ma zaaktualizowany system, baze virów itp
<


Destruktor oparty jest na IRC'u i ma dużo opcji, mozesz z nim pokombinować
smile.gif
- On ma opcje bezposrednią wyciągania hasła z gg ( chyba, jak dobrze pamiętam ). Ale równie dobrze możesz sprobować GGT czy wspomagacza, potestuj, posprawdzaj
smile.gif


Dowiedz się jakiego ma ofiara antivira i aktualke... zainstaluj go na swoim kompie(antivir) i sprawdz czy wykrywa go... zebyś nie wpadł :>

A to twój dobry kumpel? Czy ktos kogo nielubisz ??
<
 

Kajika

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2006
Posty
5
Dziewczyna - chce sie dowiedziec czy nie przyprawia mi rogów
smile.gif
A co trzeba wpisać w miejsce ID ?? Adres IP ofiary??
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
hehe, ciężka sprawa
<
:p

Pewnie masz dostęp do jej PC'ta. Więc podrzucenie pliq nie bedzie trudne
<


O te id i ip ofiary to w jakim programie Ci chodzi ? Z reguły jak sciągasz to pisze instrukcja obsługi
smile.gif
W destruktorze jest szczegółowa co i jak, wejdź Tutaj sciągnij Destruktora najnowszego. przeczytaj instrukcje i witaj archiwum GG ;-) Jak bedziesz miał jakieś problemy to wejdz na forum i się zapytaj, powiedz co Ci nie działa, a napewno uzytkownicy Ci pomogą
smile.gif
Ale najpierw użyj opcji szukaj.. bo dużo osob ma problemy....
smile.gif
 

Kajika

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2006
Posty
5
OK - dzięki. Jak możesz to napisz do mnie na gg, bo mam jeszcze pare pytań a na forum to tak troche nie wygodnie
smile.gif
ok??
 
Do góry Bottom