Prośba o rozkodowanie hash

Status
Zamknięty.

asia007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2012
Posty
7
Witam wszystkich mam ogromną prośbę do wszystkich którzy się znają na rozkodowywaniu hash bo ja nie mam zielnego pojęcia o tym a potrzebuję rozkodować hash hasła to 652f00d0fee7fcbd0e1a3fb01f23938a jeśli komuś się by udało rozkodować to proszę pisać na pw lub gg 8539504

Z góry dziękuję za pomoc
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Witam
Ten rodzaj hash'u można jedynie zdeszyfrować za pomocą teczowych i hybrydowych tablic innej możliwości nie ma. Na pierwszy rzut oka wyglada jak typowe MD5 ale różni się składnią algorytmu kodowania (taki nowy wynalazek szyfrowania haseł do kont społecznościowych)
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 

asia007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2012
Posty
7
No dzięki właśnie kombinuję coś w tym kierunku no ale przyznam że nie idzie mi to najlepiej i dlatego dalej proszę Ludzi którzy się na tym znają aby mi pomogli z tym problemem bo jest to dla mnie bardzo ważna sprawa...
 

donhubix

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2009
Posty
20
Hey

Jest do haslo do jakiejs aplikacji/komunikatora/pliku na komputerze czy na internecie? Sa inne sposoby przebicia sie przez bariere jaka jest haslo. Polecilbym Tobie program lecz najpierw napisz do czego sluzy te haslo.

Hubix
 

asia007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2012
Posty
7
Znaczy jest to Hasło do mojej poczty którą mi skradziono a chciała bym ją odzyskać... Hmm mówisz że jest jakiś sposób na to to ja mam ogromną prośbę pomóż mi je rozkodować
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Znaczy jest to Hasło do mojej poczty którą mi skradziono a chciała bym ją odzyskać... Hmm mówisz że jest jakiś sposób na to to ja mam ogromną prośbę pomóż mi je rozkodować
I skąd niby to masz? Wyciągnęłaś z bazy danych? Jeśli tak to jesteś bardzo zdolna i powinni mówić o tobie w TV, jeśli nie, to jest to losowy ciąg znaków których w życiu nie złamiesz. Nie łudź się że to twoje hasło.
 

asia007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2012
Posty
7
Nie Gilotyna-007 mi to wyciągną tylko że nie miał czasu rozkodować więc sama próbuje no i proszę o pomoc innych użytkowników...
 

donhubix

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2009
Posty
20
Hey

Nie ma sie co sprzeczac chlopaki, szkoda czasu i nerwow.

@asia007 Kiedys nie sztuka bylo zdobyc haslo do poczty internetowej za pomoca bruteforce'ingu (np. za pomoca programu o nazwie Brutus). Polega to na tym iz program zgaduje kazda mozliwa sekwencje/kombinacje jaka ustawisz lub hasla beda wybierane pojedynczo z pliku ~.txt ktory zawiera wyrazy (tz. slownik).

Jezeli naprawde chcesz odzyskac swoje konto do poczty a nie wlamac sie na czyjes to jest szansa ze osoba zresetowala haslo i jego nie zmienila, dzieki czemu wielokrotnie zmienjszymy czas Bruteforce'owania poniewaz poczty internetowe (np. WP) po resecie daja 8-czlonowe haslo XXYXYYXX gdzie X jest literka a Y cyferka.

Uwaga: Wiele sie zmienilo odkad ostatni raz probowalem tej metody, wiem tylko ze nie wolno probowac wiecej niz 5-10 kombinacji na minute z jednego IP (mowie wciaz o poczcie WP) gdyz poczta wyczywa probe wlamu i deaktywuje konto na jakis czas. Mozna zastosowac czegos w rodzaju dynamicznego proxy lecz nie mam pojecia jak w takiej sytuacji zachowa sie poczta. Moze ktos podpowie.

Hubix
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
hehe prowokować to sobie możesz....he
No wiesz jak szyfrują hasła google.pl twym przyjacielem

Tak jak przewidziałem. Tylko udowodniłeś mi to, że celowo te twoje hashe to nic innego jak losowe znaki by nie dało się ich nigdy złamać i by celowo wprowadzać ludzi w błąd (a niech się męczą, co nie? w końcu ty zrobiłeś swoje, "pomogłeś")...

A co do wcześniejszego postu z moją metodą, to polecam przeczytać mój temat w dziale Oprogramowanie -> Sprzedam, to będziesz wiedział.

Hey

Nie ma sie co sprzeczac chlopaki, szkoda czasu i nerwow.

@asia007 Kiedys nie sztuka bylo zdobyc haslo do poczty internetowej za pomoca bruteforce'ingu (np. za pomoca programu o nazwie Brutus). Polega to na tym iz program zgaduje kazda mozliwa sekwencje/kombinacje jaka ustawisz lub hasla beda wybierane pojedynczo z pliku ~.txt ktory zawiera wyrazy (tz. slownik).

Jezeli naprawde chcesz odzyskac swoje konto do poczty a nie wlamac sie na czyjes to jest szansa ze osoba zresetowala haslo i jego nie zmienila, dzieki czemu wielokrotnie zmienjszymy czas Bruteforce'owania poniewaz poczty internetowe (np. WP) po resecie daja 8-czlonowe haslo XXYXYYXX gdzie X jest literka a Y cyferka.

Uwaga: Wiele sie zmienilo odkad ostatni raz probowalem tej metody, wiem tylko ze nie wolno probowac wiecej niz 5-10 kombinacji na minute z jednego IP (mowie wciaz o poczcie WP) gdyz poczta wyczywa probe wlamu i deaktywuje konto na jakis czas. Mozna zastosowac czegos w rodzaju dynamicznego proxy lecz nie mam pojecia jak w takiej sytuacji zachowa sie poczta. Moze ktos podpowie.

Hubix

Niestety, Bruteforce nie zadziała, ponieważ po kilku/kilkunastu próbach pojawia się Captcha do przepisania.
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
hash hasła da się złamac poczytaj o: rainbow tables ...jeśli jesteś ogarnięty i bawiłeś się kiedyś z tym to więcej tłumaczyć ci nie muszę...
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Radzę właśnie tobie poczytać o rainbow tables. Widocznie ja tobie muszę wytłumaczyć, ale losowych ciągów typu "f82curv2n9dsad31" tam nie znajdziesz....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom