Prośba ukrycie IP

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
Cześć mam prośbę :)
Chciałem się zalogować na konto na facebooka, tylko dana osoba ma ustawione w opcjach na facebooku Powiadomienie dotyczące logowania które przychodzi na pocztę że ktoś się logował na konto z tej i tej miejscowości i podane jest IP , godzina , System operacyjny oraz przeglądarka. Mam pytanie jak można ukryć swoje IP i lokalizacje i gdy na pocztę przyjdzie wiadomość w której nie bedzie pisało mojego ip i miejscowości Proszę o pomoc :) z góry dziękuję !
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Z tego co wiem używając TORa jest ograniczony dostęp do stron "www" bez włączenia javy. Są to m.in. nk.pl czy facebook.pl Bez JavaScript praktycznie nie da się korzystać ze stron internetowych. Jak już to należy zainstalować chociażby No-Script.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Z tego co wiem używając TORa jest ograniczony dostęp do stron "www" bez włączenia javy. Są to m.in. nk.pl czy facebook.pl Bez JavaScript praktycznie nie da się korzystać ze stron internetowych. Jak już to należy zainstalować chociażby No-Script.
Przecież w Torze moża włączyć obsługę JS i nie masz problemu z anonimowym przeglądaniem stron.

nic nie czaje : D można jaśniej ?
Ściągnij sobie program do anonimowego przeglądania internetu Tor i tak jak chciałeś zaloguj się anonimowo na facebooka ew. skorzystaj z b. dobrego proxy.
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
Z tego co wiem używając TORa jest ograniczony dostęp do stron "www" bez włączenia javy. Są to m.in. nk.pl czy facebook.pl Bez JavaScript praktycznie nie da się korzystać ze stron internetowych. Jak już to należy zainstalować chociażby No-Script.
Można tak skonfigurować TORa aby dało się korzystać bezpiecznie z wszystkiego. Jak masz dwa komputery, pierwszy ma podłączenie do sieci i jest lokalnym serwerem wejściowym do TORa, drugi jest podłączony do pierwszego, ale tylko lokalnie, bez udostępniania neta. Więc jak jakiś program na drugim komputerze nie będzie skonfigurowany na TORa, np. Java czy Flash to w ogóle się nie połączą, w tych programach w których ustawisz SOCKS na pierwszy komputer cały ruch pójdzie przez TORa. W ten sposób można bezpiecznie korzystać z TORa, dodatkowo jak jakiś program nie ma opcji ustawienia SOCKS możesz skorzystać z proxychains, ale nie wiem czy jest odpowiednik na Windowsa.

Co do używania TORa na Facebooku to może to nie zdać egzaminu, wiele serwerów wyjściowych TORa jest znanych, więc Facebook zwraca szczególną uwagę na połączona z TORa, może je nawet całkowicie blokować.
 

dfGh

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 14, 2012
Posty
2
Domyślnie po zainstalowaniu tora i torbuttona do firefoxa javascript nie jest blokowany. Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma żadnych problemów z logowaniem na facebooka.
 
Do góry Bottom