Pro RAT 1.8 ver. Polish

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam

nowiutki,
kilka wersji jezykowych w tym polska.

Download


Pro-RAT-1.8.jpg
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
sadzac po wygladzie stronki jesli jeszcze nie jest wykrywalny to bedzie za 2 dni
smile.gif
Trojan jest (cenzura) ma kilka fajnych funkcji wbudowanych konwertowanie exe do vbs ale tym razem nie zwieksza sie rozmiar konwertowanego pliku no i wiele innych przydatnych rzeczy
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Originally posted by Knexus
sadzac po wygladzie stronki jesli jeszcze nie jest wykrywalny to bedzie za 2 dni
smile.gif
Trojan jest (cenzura) ma kilka fajnych funkcji wbudowanych konwertowanie exe do vbs ale tym razem nie zwieksza sie rozmiar konwertowanego pliku no i wiele innych przydatnych rzeczy

zawsze jest opcja servera za 100$
<
z gwarancja niewykrywalnosci przez 1 rok

Pozdrawiam
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
gdzie to jest napisane ze rok gwarancji ?? powiedzmy ze ktos kupi i da nastepnemu itd jakim cudem bedzie niewykrywaly ?? kazdy kto kupi dostanie serwer z unikatowym kodem ?? hyh musze poczytac ta stronke .
 

mistic

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
5
co do wykrywalności zrobiłem testy i jest wykrywany.... :-(
jak ktoś zmodyfikuje kod tego bezpłatnego na niewykrywalny niech da mi znać
<
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
O jasna cholera!!
Pomijając piękn wygląd jest super- Funkcje działają, same smaczki typy zapis klawiatury,FTP/telnet czy nawet słynny już zrzut ekranu.

Tylko nie znam autor'ów (achatest ty to robiłeś)??
Sam na sobie jak zwykle prubowałem i jest spox.
 

mistic

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
5
poczta onet skanuje pliki zapakowałem i tak została mi ta wiadomośc zwrócona.... ma ktoś na to jakiś sposob
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by mistic
2 spostrzeżenie. wyslalem gościowi serwer ale jest za natem i nie hula....
No dokladnie tak jak wyzej napisal zeusik_ harcowania nie bedzie. Co do samego trojana to wyglada swietnie, ale zobaczymy jak bedzie sie spisywal w praktyce. Na pierwszy rzut oka podoba mi sie.
 

prOlame

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2004
Posty
5
Od fenixa dostalem linki do trojanow " pisales ze najlepsze " no ale jak sciagnelem to byly zarazone. Tez bym prosil o zlote trojanki na pw 8)
 

Phoenix

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
142
Pomysl zanim cos napiszesz !! Kazdy klient jest wykrywalny :evil:

A co do RAT to Gurol400 napisal :

" you have a dynamic ip and if you are behind a router or firewall you can use ProRat 1.8 and you can connect to them without any problems. if your victim has a dynamic ip you can also coonect but if your victim is behind a firewall you must disable he's firewall you can do that with a option given you when creating the server. if your victim is in a LAN or behind a router you can't connect to him"

Jak cos to piszcie do niego na forum na http://www.prorat.net/
<
:D
 

LICKER

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2003
Posty
83
1) Jak i gdzie mam zassać tego trojana?? Link "Download" nie działa.
2) CZy jest on już wykrywalny przez AV ??
 

kaufman

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
11
jaki ten trojan jest porąbany :twisted: grafika fajna,funkcje fajne ale zaraz antywir go wykrywa :twisted: jak niewykrywany przez antywiry polecam ramirez trojan 2.0 :) :) :) :)
 

Tramp

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2004
Posty
13
Kurde to nie ma żadnego trojana który łączył by sie z gosciem który jest w lanie
<
??
 
Do góry Bottom