[PROBLEM} Patcher do gry

DetonatorXXL

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2010
Posty
3
Witam. Potrzebuje pomocy przy napisaniu patchera do gry Metin2. Postawiłem własny server i aby uniknąć używania przez graczy wszelkiego rodzaju bootów hacków itp muszę dodać patcher który automatycznie sprawdzał by ,,wagę" plików i jeżeli były by one ,,pirackie" lub podmienione to by je aktualizował.

Za poprawne działanie botów odpowiedzialnych jest kilka plików z clienta gry, w KamerModzie sa one podmieniane i dlatego na owym modzie działaja wszystkie booty i chacki. Ja na swoim servie chcę tego uniknąć i dlatego potrzebuje pomocy przy zrobieniu takiego patchera.

Firma GameForce zrobiła taki patcher na Metin2.pl i prze patrzylem ich pliki z clienta, po czym doszedłem które z nich odpowiedzialne są za sprawdzanie i patchowanie plików.

Tutaj podeśle SS na którym widać moim zdaniem pliki odpowiedzialne za to patchowanie.



Uploaded with ImageShack.us

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.
 

Notebook

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2010
Posty
44
Żeby uniknąć czegoś takiego u siebie musiałbyś chyba sam napisac włąsny patcher a potem zrobić z niego instalkę czy coś takiego aby ci go zaktualizowało do gry.Albo jeśli jesteś adminem swojego servera to monitoruj czy ktoś nie używa hacków.Jak zauważysz kogoś takiego to zbanuj i sprawdź jego ip o ile będzie taka możliwość.Jeśli on się będzie dalej rejestrował i hackował bądź używał botów a ty zobaczysz kilka razy pod rząd jego ip to weź zbanuj mu po raz ostatni konto i załóż bana na ip i wtedy już gościu nic nie zrobi.Sam kiedyś w to grałem nikomu nie podawałęm passów,z nikim nie rozmawiałem ani nie wchodziłem na żadne podejrzane strony aby zdobyć większą ilośc yang tylko sobie po prostu grałem nikomu nie ksułem mobów,nikogo nie obrażałem na czacie do adminó nie pisałem z prośbą o jakeiś rzeczy.Wchodziłęm tylko na zaufane strony typu www.onet.pl,wirtualna polska a i tak mi konto ukradli.Miałem 65 lvl.
 

DetonatorXXL

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2010
Posty
3
Tak, ale jeżeli na serverze mam ponad 4tys zarejestrowanych kont to ciężko wszystkich upilnować, dlatego chciałem aby mi ktoś pomógł tego patchera napisać.

Dodatkowo staram się nie banować na nr IP, dlatego że niektóre osoby maja internet osiedlowy i wszyscy moga mieć taki sam nr IP, banując jednego gracza mogłbym zbanować kilka niewinnych osób. Niektórzy maja też zmienne IP i z tym też cieżko, wtedy trzeba banować na Hosta bo on się nie zmienia.

Ale wracając do tematu, pomorze ktoś takiego patchera zrobić??
 

Notebook

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2010
Posty
44
Żeby takiego patchera zrobić potrzeba by było kilka osób,któe znałyby programowanie jakiegoś języka c++,Pascal lub coś innego.Bo inaczej cięzko coś takiego samemu napisać.Jesli chodzi o internet osiedlowy to każdy ma inny rodzaj IP wiec nie zbanowałbyś wszystkich.Spróbuj poszukać na google moze już gdzieś był taki problem opisywany i moze była podana odpowiedź jak taki kod napisać.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
i tak mi konto ukradli.Miałem 65 lvl.
To chyba ktoś Ci wrzucił keyloggera i samo przyszło do niego login i hasło?

Ale wracając do tematu, pomorze ktoś takiego patchera zrobić??
Napisz temat w dziale zlecę wykonanie. Może ktoś Ci pomoże, może ktoś Ci napisze program jaki jest Ci potrzebny.
 

Notebook

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 2, 2010
Posty
44
No sam nie wiem jak mi mógł wrzucić.Na forum metin2 ludzie pisali nieraz,że sobie expią i nagle im się wyświetla komunikat,żę ktoś się zalogował na ich konto i,że zostaną rozłączeni i jak wpisywali login i hasło to się nie mogli zalogować ale po paru minutach już mogli.Jak się zalogowali to nie mieli ani broni ani zbroi ani pieniędzy w grze nic nie mieli po prostu.A do mnie jak przychodziły jakieś nienzjaome wiadomości to nawet nie otwierałem tylko odrazu usuwałem.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Mała uwaga (potraktuj to jak koleżeńską przysługę) pisz z interpunkcją, krótkimi zdaniami i tylko to co trzeba :) Nie chodzi mi odnośnie tylko tego posta.
Najprawdopodobniej keylogger. Czytałem też kiedyś, że w taki sposób są wykradane konta STEAM. Ktoś się loguje zmienia login i hasło i wiadomo konto jest jego.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom