Problem - własny keylogger

mike512

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2006
Posty
25
Parę dni temu udało mi się napisać pierwszego, na razie prymitywnego keyloggera (na razie bez możliwości wysyłania powiadomień na maila oraz bez funkcji autostartu). Odpaliłem go na kompie w domu i wszystko ładnie działa, keylogger pracuje w ukryciu logując naciskane klawisze do pliku tekstowego. Chciałem wypróbować na innym komputerze - w robocie, i tu natrafiłem na problem. Po uruchomieniu aplikacji wyskakuje mi cos takiego:

"NIE MOŻNA ZNALEŹĆ SKŁADNIKA; Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono vcl60.bpl. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawic ten problem."

O co tu chodzi, co to może byc vcl60.bpl? W domu jak próbowałem, to wystarczyła sama aplikacja, nie potrzebna była żadna instalacja. Dodam jeszcze, że robiłem keyloggera w Builderze C++ Personal 6. Pozdrawiam.
 

PqD7

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2006
Posty
8
W menu wybierz Project potem Options i tam bedziesz miał zakładke Packasges jak odznaczysz opcje "Runtime Packages" problem zniknie.
A dokładnie podczas kompilacji Twojego keyloggera dołączona została biblioteka vcl60.bpl
ktorego nie masz na kompie w pracy.
Odznaczajac w/w opcje nie bedzie problemu z odpaleniem na innych kompach ;]


Ps:skompiluj jeszcze raz swoj projekt i bedzie ok !



Pozdrawiam PqD7
 
Do góry Bottom