problem wyłacza mi sie kompuyer

karl441

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2007
Posty
11
cze

Co jakiś czas 3-4 dni wyłacza mi się komputer ale przed tym tak jak by mi w kompie coś przeskoczyło i włacza sie od nowa i tak co 3-4 dni już przeinstalowałem windowsa i dalej to samo
co może byc powodem

POMOCY!!!
 

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
Originally posted by karl441
przed tym tak jak by mi w kompie coś przeskoczyło
jesli slyszysz takie skakanie w kompie to oznacza ze masz baaaaaaaaardzo duzo kurzu w kompie i czas go wyczyscic (sprezone powietrze w tubce
<
) tylko nie czysc pedzelkiem
smile.gif

a dzieje sie tak poniewaz na procku jest bardzo wysoka temeperatura i on sie wylacza dla bezpieczenstwa
smile.gif
sam wiem bo na serwerze mi sie kiedys tak dziala
<
 

qaz12-12-12

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2007
Posty
16
moim zdaniem przyczyn może być wiele!! Jeśli słyszysz stukanie to może masz bady na dysku (kiedyś tak miałem) sprawdz bady!!!
A może też być zasyfiony tak jak kolega powiedział!!
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Na takie zdarzenia ja zawsze robiłem u znajomych tak : rozbierałem kompa całkowicie i skadałem na nowo, wtedy to poprostu "znika", przyczyn może być właśnie wiele, nawet taka, że po porstu nie ma gdzieś styku na kablach, lub procesor ma wysoką temperature, przeczyść go całkowicie, radiator od procesora koniecznie, powypinaj wszystko, powpinaj na nowo i powinno być OK< jeśli nie znasz się to lepiej nie rób takich zabiegów, poradź się jakiegoś znajomego, aby wykonał taką operacje.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by B33RK4
ozbierałem kompa całkowicie i skadałem na nowo
Dokładnie, a jeśli problem się się powtarza to pożyczyć części od kolegi i zamieniać aż w końcu wpadniesz na to co jest usterką.
 
Do góry Bottom