problem z - !ANewTrojan

Sliz256

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2005
Posty
4
Ściągnąłem sobie właśnie tego troja i nie mogę zainstalować servera. Kiedy odpalam go na swoim kompie wyskakuje taki napis " Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono SVRPI.DLL. " Nie wiem dlaczego tak się dzieje :cry: , proszę o pomoc. Z góry dziękuję. :-D
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Originally posted by Sliz256
Ściągnąłem sobie właśnie tego troja i nie mogę zainstalować servera. Kiedy odpalam go na swoim kompie wyskakuje taki napis " Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono SVRPI.DLL. " Nie wiem dlaczego tak się dzieje :cry: , proszę o pomoc. Z góry dziękuję. :-D

8) wysle ci jeden moj sprawdzisz tez ?
<
 

Sliz256

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2005
Posty
4
No właśnie mam XP. A jaki jest najlepszy trojan, który działa pod XP, posiada rzut ekranu i można go łatwo usunąć???????
<
 

slayd

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2005
Posty
62
mozesz uzyc ggt wojassa lub Nishica 1.1 te trojanki lacza sie przez server gg dzialaja za natem wiec sa dobre polecam

Pozdrawiam
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by slayd
mozesz uzyc ggt wojassa lub Nishica 1.1 te trojanki lacza sie przez server gg dzialaja za natem wiec sa dobre polecam

Pozdrawiam

Nishica 1.1 jest w trakcie konczenia..
smile.gif
Ale dzięki ci że wspomniałeś.
 

chudy1993

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2007
Posty
174
Czy serwer ANewTrojan'a też nie będzie działał u mojej ofiary. która ma Windows XP(ja mam win 98)? Pozatym, czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym trojanem, jest wykrywalny?
Nie chciałem tworzyć nowego topic'u
 
Do góry Bottom