Problem z backdoor'em

kaszmir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
24
Mam dostęp do czyjegoś konta ftp( jak na razie). Chciałbym podrzucić backdoora, który umożliwiłby mi zmiane plików bez znajomości hasła na ftp. Z góry dziękuje za pomoc.
 

Crackman

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
22
Masz dostęp do FTP i nie wiesz jak backdora podrzucic? sciagnij sobie shella php np c99 (wpisz w google shellphp c99) i wrzuc go do ftp i potem sie dowiedz jak go ubslugiwać i po spraiwie
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by kaszmir1
ok a jak potem zarządzać plikami?? przez przeglądarke?

ale nie mozesz sprawdzic tego? -.- zadajesz pytanie, czekasz na odpowiedz... sprawdzenie samemu zajmie ci 2 minuty, czekanie na odpowiedz godzine... tak trudno sie wysilic i sprawdzic? ;/
 

kaszmir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
24
ok sprawdziłem. Obsłuda prez przeglądarkę
smile.gif
Gdy chce zmienić jakiś plik np index.html to wyskakuje komunikat: "Can't write to file!" Musze nadać prawa zapisu:/ Można jakoś to zrobić bez tych praw, lub nadać je bez hasła??
 

kaszmir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
24
Ok wiem jak to się robi przy użyciu programu ftp( tylko że kolo może to zmienić). Ten backdoor ma też taką funkcje? Jak tak to gdzie?
 

kaszmir1

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
24
Ok wiem. Ale chodzi mi o to że jeżeli już nie będe miał dostępu do ftp i będę chciał coś zmienić to nie będę mógł( chyba że koleś pozostawi chmody bez zmian w co wątpie)

[ Dodano: 10-08-2007, 12:31 ]
Originally posted by HeadShot
Backdoor z fukcja ustawiania chmodow ? Nie
<
Ustawisz je chocby Total Commanderem.
Można ustawiać backdoor'em!!!! Tylko nie w każdej sytuacji. Ftp na którym znajduje się mój backdoor ma właczoną opcje Safe-mode. Nie da się bindować portów oraz wpisywać koment w backdoorze.
 
Do góry Bottom