Problem z BigBEn gg 2.3

someone91

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2008
Posty
2
POMOCY. Ostatnio pojawił się problem z BIGBen gg 2.3, program ten zawsze działał mi bez problemu ale już od dłuższego czasu nie reaguje na komendy. Przychodzi mi co jakiś czas wiadomość Aktywny Server BiG BeN GG v2.3/2006
Server ID: Server
Server Wersja: v2.3/2006
User IP: 83.********
User Loggin: *****

a gy wpisuję jakąś komende to nie ma żadnej reakcji, sprawdziłem czy to tylko w jednym przypadku ale bigben u innej "ofiary" zachowuje się tak samo. Co robić??
 

Louker

Użytkownik
Dołączył
Październik 19, 2008
Posty
4
<div class='quotetop'>CYTAT(someone91 @ 10.10.2008, 18:07) <{POST_SNAPBACK}></div>
POMOCY. Ostatnio pojawił się problem z BIGBen gg 2.3, program ten zawsze działał mi bez problemu ale już od dłuższego czasu nie reaguje na komendy. Przychodzi mi co jakiś czas wiadomość Aktywny Server BiG BeN GG v2.3/2006
Server ID: Server
Server Wersja: v2.3/2006
User IP: 83.********
User Loggin: *****

a gy wpisuję jakąś komende to nie ma żadnej reakcji, sprawdziłem czy to tylko w jednym przypadku ale bigben u innej "ofiary" zachowuje się tak samo. Co robić??[/b]


Mam ten sam problem! PROSZE O POMOC! zero reakcji na komendy
<
 

I3L4D3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2008
Posty
178
Powiem tyle...
Z Big-Benem GG już partycznie nic nie da się zrobić... GG dokonało na tyle zmian w swoim protokole że na chwilę obecną w ogóle nie da się połączyć do ich serwerów i poprawnie odbierać wiadomości.

Wszelkie kombinacje - przekształcanie programu, czy inne jego modyfikacje - nic tutaj nie dadzą...
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT(I3L4D3 @ 26.10.2008, 10:59) <{POST_SNAPBACK}></div>
Powiem tyle...
Z Big-Benem GG już partycznie nic nie da się zrobić... GG dokonało na tyle zmian w swoim protokole że na chwilę obecną w ogóle nie da się połączyć do ich serwerów i poprawnie odbierać wiadomości.

Wszelkie kombinacje - przekształcanie programu, czy inne jego modyfikacje - nic tutaj nie dadzą...[/b]

dokładniej mówiąc to zmieniło jedynie tyle że zaraz po zalogowaniu trzeba wysłać liste kontaktów...czego wcześniej nie trzeba było robić...jeśli chodzi o trojany(które raczej listy nie potrzebują) wystarczy wysłać nagłówek GG_LIST_EMPTY(0x0012) o zerowej długości...co do odbierania wiadomości to zmiana nie zauważyłem

pozdro
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
spiderbot, widzę że się znasz to zapytam: co się stanie jak się tej listy nie wyśle (ew. wiadomości o tym, że jest pusta)? Wystarczyłoby dodać wysyłanie tego jednego pakietu po połączeniu i będzie działać czy to może być jeszcze coś innego?
 

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 26.10.2008, 11:12) <{POST_SNAPBACK}></div>
spiderbot, widzę że się znasz to zapytam: co się stanie jak się tej listy nie wyśle (ew. wiadomości o tym, że jest pusta)? Wystarczyłoby dodać wysyłanie tego jednego pakietu po połączeniu i będzie działać czy to może być jeszcze coś innego?[/b]

jeśli nie wyślemy listy to...nic się nie stanie...niby będziemy zalogowani ale nei zmienimy statusu nie wyślemy/odbierzemy wiadomości itp.

kod c++
Kod:
struct gg_header {
    int type;
    int length;
}typedef GGP_HEADER;

GGP_HEADER *header=new GGP_HEADER;
header->type=0x0012;
header->length=0;
send(sock,(char *)header,sizeof(GGP_HEADER),0);
 

someone91

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2008
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(spiterbot @ 26.10.2008, 11:06) <{POST_SNAPBACK}></div>
dokładniej mówiąc to zmieniło jedynie tyle że zaraz po zalogowaniu trzeba wysłać liste kontaktów...czego wcześniej nie trzeba było robić...jeśli chodzi o trojany(które raczej listy nie potrzebują) wystarczy wysłać nagłówek GG_LIST_EMPTY(0x0012) o zerowej długości...co do odbierania wiadomości to zmiana nie zauważyłem

pozdro[/b]

Co znaczy wysłać tylko nagłówek GG_LIST_EMPTY(0x0012) , gdzie muszę i co dokłądnie wysłąć aby Trojan znowu działał poprawnie, przypominam przychodzą mi komunikaty że serwer jest aktywny ale nie reaguje on na komendy.
 

I3L4D3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2008
Posty
178
Ee... Najlepiej to napisz własnego trojana...
<

Nie da się zrobić żeby BigBenGG sam od siebie wysłał takiż nagłówek...

No albo poszukaj innych zabawek...
<
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Aktualnie mój trojan na protokole gg działa dosyć dobrze... nie zawsze za 1 razem dostaje zwrot komendy ale wystarczy że wpisze kilka wiadomości i zaczyna działać...
Myślę że przyczyną są nie działające w pełni serwery gg. chodzi mi o ich liczbę.
 
Do góry Bottom