Problem z BiGBenem

Velos

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2006
Posty
17
A więc heauston, have torble... Kolesiowi puściłem ww. program i 1 dnia all dzialalo ok... zisiaj wpisuje screen i NIC! tylko pokazuje ze BB mi dal message i tely... wTH?
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
wejdz do folderu "imgcache" w C:Documents and Settings"nazwa użytkownika windy"Gadu-Gadu"nazwa użytkownika gg"imgcache i wytnij lub usuń stare screeny...BB zapisuje max 10 screenów...
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Originally posted by bobikrk+--><div class='quotetop'>CYTAT(bobikrk)</div>
<!--QuoteBegin-TripleX
Oprucz tego musisz byc dostępny na gg zeby screen sie pokazał...Na niewidocznym "NiCHU*A"

Nie prawda.[/b]
W takim razie wytłumacz dlaczego kiedy jestem niewidoczny screeny niedochodzą? Pozatym zauwaz ze jak ktoś ci przez gg wstawia w okienki jakis obrazeg to jak jestes niewidoczny to zacholere go niezobaczysz...
 

luKii

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2006
Posty
1
Ehh kupa ja czekam na maila :) choc niewiem czy wogole dojdzie i z tego co widze to fajny chyba program
smile.gif
a macie moze jakis super trojan ?? jakis najlepszy na tym forum ktorego uzywacie z gory thx
smile.gif
 

Edov

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2006
Posty
1
Ej niech ktoś poda mi hasło do archiwum big bena obiecuje punkty na forum oraz "pomogl" z gory dzieki :mruga:


//FDJ: punkty pomogl moze dac tylko tworca tematu
 

Radar41

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2005
Posty
53
Dołączam sie do prośby o hasło do bigben'a. Pisałem do Twórcy ale on chyba dzis nie urzęduje a ja mam dzis czas potestować tego trojana. Z góry dzięki. zlitujcie sie. [na mail jest miejsce w profilu]
 

photoman

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2006
Posty
3
ja ściągnąłem Big Bena z innej strony i nie było potrzebne hasło do rozpakowania.

Mam pytanie:
Stworzyłem serwer w Big Benie. Najpierw pobawiłem się na własnym komputerze, żeby zobaczyć jak działa. Później, przed wysłaniem go do ofiary, zmieniłem nazwę "server" i dodałem na końcu .jpg . Plik miał nazwę: "NAZWA.jpg.exe."
Wysłałem go na maila. Dostałem na gg wiadomość, że serwer został uruchomiony przez ofiarę. Nie było mnie wtedy przy komputerze, więc żadnych komend nie wpisywałem. Później już nie miałem żadnych wiadomości od serwera.
1. Czy jest możliwość, że ofiara nie ma serwera na komputrze ?
2. Ofiara musi zapisać serwer na dysku, czy wystarczy żeby otworzyła załącznik?
3. Serwer uruchamia się razem ze startem systemu ?

z góry dzięki za odpowiedź.
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
1. Juz zapewne Twoj serwer został wykryty przez AV! zbindowałes plik? :nonono:
2. Niejestem pewien ale chyba musi zapisac plik i go odtworzyc...
3. Tak. BB dodaje plik w autostarcie zeby po uruchomieniu systemu samo czynie sie właczył. ;]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by photoman+--><div class='quotetop'>CYTAT(photoman)</div>
<!--QuoteBegin-Ja_Ck
zbindowałes plik?

a co to znaczy ??

(wiem, jestem lamerem...)[/b]
To znaczy w prostym języku czy połączyłeś go z czymś...

Binder (ang. segregator, lub od bind - ang. łączyć) - rodzaj programu komputerowego, służący do łączenia dwóch różnych plików. Najczęściej jest wykorzystywany do maskowania trojanów, poprzez łączenie ich z innymi dowolnie wybranymi plikami. Ofiara uruchamiając plik, uruchamia trojana i program maskujący, którym może być dowolny plik wykonywalny.[/b]
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Im więcej tematów identycznych jak ten,tym bardziej twierdze że "big ben nie jest juz wielkim benem"
 

photoman

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2006
Posty
3
Originally posted by Dark Smark
To znaczy w prostym języku czy połączyłeś go z czymś...

OK, poszukam na forum, może coś o tym znajdę.

Jeszcze jedno pytanie:
Jakie macie sposoby (pomysły) na podrzucanie trojanów ??
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Sposobów jest wiele...
i prawie wszystkie sa opisane na forum :nauka:
CZYTAJ!!
 

ludek8

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2006
Posty
37
mam ten sam problem z big benem jak by to bylo jakies demo pierwszego dnia przez gg da sie obslugiwac nie dochodza screeny na meila i ftp ale nie jest zle natomiast nastepnego dnia po wlaczeniu kompa ofiary big ben nie jest juz aktywny na gg
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Demo... :hahaha: :hahaha: ;]
a nie pomyslałes o tym ze twoj serwer został wykryty i usuniety przez AV albo ma Firewald
i blokuje go ;]
 

ludek8

Użytkownik
Dołączył
Listopad 13, 2006
Posty
37
nie pomyslalem bo testuje go w domu na swoich kompach i to napewno jest wina tego programu
 
Do góry Bottom