Problem z gadu gadu!Proszę o pomoc

sanczolks

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2005
Posty
2
Pewnego dnia sciągnołem program spamergg z ogólno dostępnej strony (tdt),nie napisali tam dokładnego opisu programu.Po użyciu go zablokowali mi konto i nie mogłem się połączyć,próbowałem założyć nowe konto rejestracja przebiegła prawidłowo i znowu to samo gadu gadu łączy się wyskakuje reklama i cały czas jest czerwony buźka.Napisałem nawet do Gadu Gadu i wyjaśniłem im problem a oni mi napisali że moje konto zostało zabanowane i muszę założyć nowe .Więc ja im odpisałem że z nowym kontem też nie mogę się połaczyć a oni mi że to jest już nie ich problem.Zauważyłem że korzystając z WEB GADU GADU i wystukując mój nowy numer wszystko jest okej (korzystanie z tej formy gg jest uciążliwe i z abardzo mi się nie podoba).Reinstalowałem gg ale to nic nie daje ,czy jest możliwe że zablokowali mi ip ?i dla tego nie mogę się połączyć przez program .Chciałbym żeby ktoś co się na tym zna wyjaśnił mi to i poradził co zrobić.
 

Turbo1985

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2005
Posty
3
hmmm no raczej nie powinni zablokowac IP
Sprubuj załozyc konto na gg i odpalic je Tlenem albo jakims innym komunikatorem co obsługuje gg.
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Nie wiem czy mogli Ci zablokowac ip maybe w kazdym razie z serverem gg mozesz laczyc sie przez proxy
<
 

woltan368

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2005
Posty
1
gg

hmmm dokładnie to sam tego nie wiem ale myślę, że jednak mogli Ci zbanować Ip jeśli masz je zmienne to nic bo po 2-3 sie zmieni ale jeśli masz na stałe no to lipa ja bym w najgorszym wypadku reinstalował cały system operacyjny jeśli chcesz sie coś jeszcze mnie dopytać to zapraszam moje gg 7003624 pozdrawiam
smile.gif
 

goliat

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2005
Posty
23
mozliwe ze to nie oni odrzucaja twoje proby polaczen, ale to ty nie chcesz sie z nimi polaczyc.

sprawdz czy przypadkiem nie masz jakiejs reguly w firewall'u.

a moze uzywasz PeerGuardiana lub innego programiku blokujacego polaczenia z "podejrzanymi" ajpi? 8)
 

sanczolks

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2005
Posty
2
Próbowałem przez tlena i też nic cały czas się łączy i nic .Niech ktoś mi wytłumaczy jak łączy się przez PROXY.Zastanawia mnie czemu mogę połączyć się przez strone WEB GG a przez program nie ?
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by sanczolks
Próbowałem przez tlena i też nic cały czas się łączy i nic .Niech ktoś mi wytłumaczy jak łączy się przez PROXY.Zastanawia mnie czemu mogę połączyć się przez strone WEB GG a przez program nie ?
No wiec tak czy siak wynika z tego ze nie dostales bana na IP, wiec proxy jest zbedne =]
 
Do góry Bottom