problem z gg w win. XP

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
wiec mam win XP i gg wersje 6.0 i gdy wlanczam gg wyskakuje mi blad win XP musze zrobic zgodnosc z win 98 wtedy dziala ! ale gdy instaluje power gg jest ok puki nie wlacze go ... kiedy go wlanczam tez jest blad xp wiec daje zgodnosc na 98 , ale wtedy nie dzialaja wtyczki i to jest moj problem a power gg mi sie przyda
smile.gif
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
Moze masz starsza wersje pgg Czesto tak bywa a jak to nie to to szczerzze mowiac nie mam pojecia ja mam win xp i gg 6.0 i pgg mi dziala elegancko wiekszosc wtyczek ii niemam zadnych problemow :wink:
<
:twisted:
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
wlasnie ze mam dobra wersje specialnie dopasowana ... i mi tez dzialalo ale cos sie stalo i jest problem ...
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
nie wiem czy to cos pomoze, ale mozesz sprobowac dac na wlasciwosci tego pliku *.exe i tam gdzies powinno byc cos typu "zgodnosc" i wlasnie opcje z tym zwiazane
<
 

n3g

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2003
Posty
23
hmz, ja tam nigdy nie mialem takiego problemu. Ale nawet moglbym Ci moze pomoc, tyle ze..... nie jestem jasnowidzem a okreslenie wyskakuje mi blad nie jest zbyt sprecyzowane przynajmniej dla mnie. Czy to jest taki maly badziewny ekranik z explorer wykonal ... czy moze niebieski ekrniak ;]?? Rozpisz sie . Nie wiem czy w systemach opartych na NT jest jesio takie cos jak drwatson ale mozesz wlaczyc, wiecej informacji Ci sie pokaze ;]
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
yyy no wiec na poczatku na takim niebisekim tle pisze nazwa pliku np. gg.exe a na dole jest Microsoft i t d. a na samym dole Debuguj Nie wysylaj wysylaj
 

n3g

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2003
Posty
23
Jedyne co Ci poradze to format C: .Standarowo jest ok a wiec cos musiales zrobic ;] 3 miesiace to i tak dobrze, ja mam formata co 2 ;]
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
to fajnie macie, jak wy wogole gospadarujecie systemem, ja juz nie pamietam kiedy mialem ostatni format bo bylo to daaaaaaaaaawno (wczesniej niz rok to raczej nie bylo) i mi wszystko elegancko hula :wink:
<


a znam kolesia, ktory w 5 klasie podstawowej zainstalowal se wina 98, teraz jest w 3 gimnazjum (5 lat) i do tego roku go mial, a zmienil tylko dlatego bo se kupil nowego kompa, ale an starym on dalej jest czyli ma juz 5 lat wina 98 :shock: :shock:
<
:wink:
 

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
Originally posted by n3g
Jedyne co Ci poradze to format C: .Standarowo jest ok a wiec cos musiales zrobic ;] 3 miesiace to i tak dobrze, ja mam formata co 2 ;]
hmm to co wy robicie z tymi windami
<
 

n3g

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2003
Posty
23
5 lat ludzie?? boshe, wy chyba macie na pulce te kompy i ich nie uruchamiacie. A tu jakies demko sie instalnie, odinstaluje, a tu office, antivirus, szybkosc spada drastycznie. Dialery dp autostaru ;] Corel to wszystko zrzeraz pamiec, programy co nowe tesh sie installnie i sprawdzi... system zaczyba sie walic i koniec format. Ja mam jush windowsa 2 miechy, przy autostarcie mam jakies bledki drobne juz sie sypie ;] czuje to... oprzynajmniej 2 razy dziennie mam iz explorer wykonal.... A i tak polowe czasu siedze na linie ;]
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
trzeba uzywac optymalizatorow, miec dobrego defragmentora dyskowl, kilku programow typu "utilites", chodzic po rejestrze, grzebac, a jak sie nie chce to tez uzyc programu, dialery wywalic z autostartu i juz, jak do formata macie tylko takie problemy to ........................... nie no, nie wiem jak to nazwac.......... :? :? , polecam takie programy jak PCBooster, PCMEdik, jv16 power tools, Ashampoo WinOptimizer, AntiCrash, AceUtilites, norton utilites (the best) a do defragmentacji speed disk nortona i Diskeeper i komp hula ciagle jak nowy........
<
<
:wink:
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by siro
polecam takie programy jak PCBooster, PCMEdik, jv16 power tools, Ashampoo WinOptimizer, AntiCrash, AceUtilites, norton utilites (the best) a do defragmentacji speed disk nortona i Diskeeper i komp hula ciagle jak nowy........
<
<
:wink:
Taaak..zwlaszcza jak sobie to wszystko NARAZ zainstalujecie
<
<
(joke)
<


Ja nie polecam ZADNYCH optymalizatorow. Jedyne czego uzywam to Ad-Aware i Reg Cleaner i to wszystko. Wystarczy tylk outrzymywac porzadek w niektorych folderach (Temp, Temp Internet Files, Cookies, itd) czy w ogole czyscic foldery Windows oraz Program FIles (tam zostaje wiele folderow bo odinstalowanych programach) oraz przedewszystkim; czyscic Autostart ! (ten w rejestrze a nie menu Start/Programy/Autostart
<
)

U mnie efekt jest taki ze na moim AMD 400mhz (128 ram) progsy otwieraja sie szybciej niz na Pentium 1,5ghz (256 ram) mojego kumpla ktory ma totalnie zasrany rejestr i dyski....
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
wszystko co podales w gorze, to po prostu recznie usuwasz, a ja podalem kilka programow ulatwiajacyh to robienie gdyz one po prostu to wszystko same usuwaja
<
, co do autostartu to mialem na mysli rejestr wlasnie (albo latwiej msconfig), a nie zwykly
<
:wink:
 

n3g

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2003
Posty
23
Mam norton system works 2003, ale jak mam czekac 3h na defragmentacje, 3 na optymalizacje dysku.... to wole sobie w 1h zainstalowac raz dwa windowsa i te wazniejsze programy. szybciej wychodzi, a system jak nowy ;D
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
bo sie nie defragmentuje raz na pol roku, tylko raz dziennie, ja tak robie i mam defragmentacje w 20 minut, a jak juz chcesz gadac powaznie to gadaj powaznie, czego ty chcesz uzywac ze ci 3 godziny dysk optymalizuje ?????!!!!!!!!!
ja glownie to tez robie tak jak rob, ze recznie, ale programy polecilem tym ktorym to sie nie chce a roznego rodzaju inne optymalizacje trwaja kilka minut
<
:wink: :!: :evil:
 

n3g

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2003
Posty
23
jasne, jaki masz dysk 6 GB ?? ;] Powanie to mi leca takie pierdoly po 3h . Dlatego dochodze do wniosku ze sie nie oplaca, btw, ty codzinnie robisz defragmentacje??!! Jezeli tak to zostawie to bez komentarza ;]
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
3 h ??????!!!!!!!!!!! to co ty niby robisz ?, codziennie moze nie defragmentuje, ale raz na tydzien na bank i nie trwa to dluzej niz pol godziny :evil: :!: :!: :!:
 

n3g

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2003
Posty
23
hehe, to naprawde Ci sie nudzi. NIe rozumiem tego. Windowsa nie umiesz instalowac czy co ze tak o niego dbasz?? Ja tam sie nie przejmuje... dobra EoT
 
Do góry Bottom