Problem Z gg

aras16

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2005
Posty
6
Sorry że pisze o takiej błachostce ale to dla mnie important.
<

Podczas korzystania z Gg nie mogę wysyłać obrazków
<
tzn mi dochodzą jeśli ktoś mi je przesyła ale ja nie moge wysłać....po prostu klikam na przesyłanie i nic....
<
Próbowałem przeinstalowac całe gg i nic to nie dało.
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by aras16
Sorry że pisze o takiej błachostce ale to dla mnie important.
<

Podczas korzystania z Gg nie mogę wysyłać obrazków
<
tzn mi dochodzą jeśli ktoś mi je przesyła ale ja nie moge wysłać....po prostu klikam na przesyłanie i nic....
<
Próbowałem przeinstalowac całe gg i nic to nie dało.
reinstalacja gg powinna zalatwic sprawe =] .
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
A ja mam problem bo jak klikam na ikonkę żeby wysłać obrazek to nic się nie dzieje, reinstall nie pomógł, format też nie.
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by Vardi
A ja mam problem bo jak klikam na ikonkę żeby wysłać obrazek to nic się nie dzieje, reinstall nie pomógł, format też nie.
Moze chcesz wyslac zbyt duzy obrazek do osoby, ktory przewyzsza dopuszczalna wielkosc na kompie osoby do ktorej wysylasz .
 

koza

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2004
Posty
61
Moze chcesz wyslac zbyt duzy obrazek do osoby, ktory przewyzsza dopuszczalna wielkosc na kompie osoby do ktorej wysylasz .[/b]
W takim przypadku wyskakuje odpowiedni komunikat..
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Originally posted by GreEnSnake+--><div class='quotetop'>CYTAT(GreEnSnake)</div>
<!--QuoteBegin-Vardi
A ja mam problem bo jak klikam na ikonkę żeby wysłać obrazek to nic się nie dzieje, reinstall nie pomógł, format też nie.
Moze chcesz wyslac zbyt duzy obrazek do osoby, ktory przewyzsza dopuszczalna wielkosc na kompie osoby do ktorej wysylasz .[/b]

Wogóle nie działa, tak jakby opcja była wyłączona.
 

ziomekpl

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2004
Posty
27
ja gdy mialem roznego rodzaju problemy z gg np z obrazkami lub calkowity brak dzialania programu to instalowalem go w innym katalogu nish domyslny i w wiekszosci przypadkow to pomagalo, pozdr0
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
GreEnSnake: nie odzywaj się już lepiej... sory

Vardi: zmień wersje

aras16: zrób tak - osoba do której chcesz posłać obrazek niech jako pierwsza Ci wyśle jakiś, załóżmy że obrazek.gif następnie Ty z katalogu gg z imgcache'a (jakiś taki folder jest) wybierasz ten obrazek żeby pokazało, koniecznie ten sam... jęsli osoba zobaczy, to wtedy możesz spróbować wysłać kolejny, a jak nie wyjdzie to trudno, spróbuj to co napisał ziomekpl

ten imgcache w XP jest gdzieś tam w documents and settings bodajże
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Hmm no właśnie co do tego ma łącze ? Mam 1mbit/s to w sumie powinno działać bo wcześniej działało (chyba przed zmianą systemu z XP na 98, ale na 98 też powinno działać przecież).
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
No dobra widocznie sie mylilem, ale u mnie jak nawalal net to wiadomosci dochodzily do odbiorcy (wiadomo to tylko kilka bajtow), a obrazki nie (kilka kilobajtow). No ale z tego co widze w tym przypadku : The truth is out there
<
. Sorry nie bijcie az tak bardzo
<
 

aras16

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2005
Posty
6
Ja też zmieniałem już wersje kilka razy i nic Spróbuje ze zmianą katalogu domyślnego choć wątpie.
smile.gif
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hm z moich "obliczen" wynika ze to wina tego iz instalowalo sie GG 7.0
instalowales je? zmiana spowrotem nic nie daje ;]
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Originally posted by NiuNio
hm z moich "obliczen" wynika ze to wina tego iz instalowalo sie GG 7.0
instalowales je? zmiana spowrotem nic nie daje ;]

Przecież niema GG w wersji 7.
 

aras16

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2005
Posty
6
YY nie instalowałem 7 . Jest juz 7 ale to jest beta wersja więc nie interesowałem się tym. Dalej nie moge wysyłać tych obrazków....jak klikam na tą ikone wysyłania to tylko kilka sekund klepsydra się pokazuje z kursorem i tyle.
<
Zainstalowalem w nowym folderze ale dalej nic
 
Do góry Bottom