Problem z google

Kamashi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2007
Posty
43
Witam biggrin.gif
Serfowalem sobie po google, az nagle najechalem na 14 strone i wyswietlil sie komunikat:

Błąd

Przepraszamy,

... ale Twoje zapytanie przypomina automatyczne żądania generowane przez wirusy komputerowe lub aplikacje typu spyware. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nie możemy go zrealizować.

Dostęp odzyskasz najszybciej, jak będzie to możliwe, więc ponów próbę wkrótce. Jeśli podejrzewasz, że Twój komputer lub Twoja sieć zostały zainfekowane, skorzystaj z programu antywirusowego lub programu usuwającego szpiegujące oprogramowanie, aby usunąć wirusy lub takie oprogramowanie z Twojego komputera.

Jeśli błąd będzie się powtarzał, problem można rozwiązać, usuwając plik cookie Google, a następnie ponownie odwiedzając witrynę Google. Aby uzyskać instrukcje dotyczące określonej przeglądarki, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej online jej producenta.

Jeśli problem dotyczy całej sieci, więcej informacji można uzyskać w Centrum pomocy wyszukiwarki Google.

Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że ponownie skorzystasz z wyszukiwarki Google.[/b]

Bylbym wdzieczny jakbyscie pomogli biggrin.gif pzdr
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
Heh, teraz jak ktoś się zapyta czy masz bana na google to triumfalnie możesz odpowiedzieć: A MAM! A tak na serio, jeśli potrzebujesz wyszukiwarki na teraz to usuń cookies i wejdź przez proxy. Będzie wolniej, ale odzyskasz wyszukiwarkę. Ja takiego problemu nigdy nie miałem, ale obstawiam że to ''samo'' zniknie, a do tego czasu będziesz zmuszony jechać na proxy.

Edit:
Wkleiłem początkowy fragment tego napisu w google i pojawiło się parę stron, oto przykładowe - może to Ci pomoże:
http://groups.google.com/group/Google_Webm...6fcb6a2a07ca5b3
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=430&w=77663916
 

mrx1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2006
Posty
94
<div class='quotetop'>CYTAT(Kamashi @ 4.08.2008, 19:39) <{POST_SNAPBACK}></div>
Patrzcie co znalazlem http://proxy.net.pl/firefox.html tylko teraz jakie ip mam wpisac ?[/b]

Poszukaj w necie list darmowych proxy, wpisz w wyszukiwarkę jakąś 'free proxy list' i będą całe listy adresów IP proxy. Możliwe że wiele z nich nie będzie działało, ale popróbuj parę razy i w końcu trafisz na działające.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Omija ci "dork google" Nie pokazuje się już alert jaki podałeś na początku.
 

I3L4D3

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2008
Posty
178
Poszukaj... Na necie jest gdzieś stronka która działa prawie jak fire wall :]

Podajesz adres i przepisujesz jakiś kod.... No i na tej stronce wchodzi ci do googli ;]


Pamiętam tylko:

anty***.pl nie pamiętam co w tych gwiazdkach :/



edit...

A tak... dokładniej to to by było:
AntyCenzor

Powinno pomóc - mi pomogło jak miałem bana na google ;]
 

Kamashi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2007
Posty
43
Nic nie pomogło, wyskakuje taki komunikat:

We're sorry...

... but your query looks similar to automated requests from a computer virus or spyware application. To protect our users, we can't process your request right now.

We'll restore your access as quickly as possible, so try again soon. In the meantime, if you suspect that your computer or network has been infected, you might want to run a virus checker or spyware remover to make sure that your systems are free of viruses and other spurious software.

If you're continually receiving this error, you may be able to resolve the problem by deleting your Google cookie and revisiting Google. For browser-specific instructions, please consult your browser's online support center.

If your entire network is affected, more information is available in the Google Web Search Help Center.

We apologize for the inconvenience, and hope we'll see you again on Google.

wpisałem w to pole www.google.pl
 
Do góry Bottom