Problem z grafiką

Preintermediate

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2006
Posty
70
Witam, mam problem z innym komputerem otoz wchodze w jakas gre niby zmienia sie rozdzielczosc ekranu i jest czarny obraz! CZARNY OBRAZ I TO WSZYSTKO! nie wiem w ogole o co chodzi glos slychac wszystko jest okej, udawało mi sie czasami ze wszystko bylo normalnie ale jak juz wylaczalem ta gre i powracało do windowsa czarny obraz sie pojawial i nic nie bylo dopiero gdizes tak ok. 1 minty wszystko sie pokazywalo puplit pasek itp.... dzisiaj, zmienilem odswiezanie monitora na 60HZ daleem zastosuj i po monitorze lata mi takie cos jak NO SIGNAL tylko text to (NO OPTUIM MODE

RECOMENNDED MODE 1280x1024 60HZ.... kiedy wlaczam komputer i zawsze moglem wejsc do biosa teraz nie mam nic non stop jest to no optium mode.... co mam zrobic?:/
 

Mit nick ss-man

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
3
Resetuj bios(wyciagniecie baterii) to powiino pomoc tylko trzymaj baterie poza kompem kilka minut, mialem identyczne problemy,ktore wynikaly z przegrzewania sie karty graf., ale zmienilbym czestotliwosc odswiezania na 70-75 hz, bo przy 60 nie powinno dzialac nawet 1024x768 ;/ No i sprawdz czy twoj monit obsluguje wyzsza rozdzielczosc
:killer:
 
Do góry Bottom