Problem z Haslem Do Rutera

radzima12

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2007
Posty
4
Witam Jestem Tu nowy.Mam do was 1 ale wielka prozbe mam router D-Link i chcialbym miec swojego OTS (tibia) jakis tydzien temu moglem wchodzic na stronke rotera -
http://192.168.1.1/ i moj login i haslo bylo admin / admin ale teraz jak prubuje sie na ta stronke zalogowac login i haslo nie wchodza a slyszalem zeby odzyskac haslo trzeba zrobic reset rutera ale ja nie znam wszystkich danych zeby puzniej go przywrocic do normalnosci
Jesli jest jakis program zeby odzyskac haslo i login to bym was bardzo prosil o link i o opis programu Wielkie dzieki Pozdro ^.^ :mruga:


prośbę
próbuje
później
 

Morpheuss

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2006
Posty
8
ciężko będzie to zrobić, możesz spróbować napisać email do firmy D-Link że masz taki problem może ci pomogą.
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Po pierwsze to router.
Po drugie mam go i jakoś po restarcie nic się nie dzieję, ale nie wiem może u ciebie być inaczej :) .

(bleh, nie marnuj zycia rzuć tibie...)
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Najlepiej to spytaj na IRCu (#haker.com.pl), tam czesto siedzi wielu specow od takich rzeczy :)
 

radzima12

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2007
Posty
4
Problem z Ruterem !!!!

Witam ja mam tak w ruterze ze jak zrobie reset bo juz nie raz robilem to puzniej nie dalem rady go skonfigurowac i mam pytanko czy jakos inaczej da sie ten Login i Haslo odzyskac Plizz pomuzcie
<
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Spisujesz aktualne settingi routera, dajesz reset i przywracasz wszystkie ustawienia (oprocz loginu i hasla ofc).
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
A nie mozesz po prostu zresetowac router? Z tyłu masz taki maly przycisk lecz uwazaj poniewaz bedziesz musiał wszystko ustawiac od nowa.
 

radzima12

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2007
Posty
4
No wlasnie wiem ze mozna dac twardy reset i login i haslo wraca ale puzniej nie dam rady go ustwaic tak jak byl ustwiony ;/

wrócą
później
 
Do góry Bottom