Problem z Instalacja Windows XP

MasterIwan

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2006
Posty
4
Mam pytanko, a mianowicie podczas przygotowywania instalacji pojawia się komunikat

"instalator nie może pobrać lub zapisać danych o stacjach dysków, odmowa dostępu"

Czy ktos wie co z tym zrobić???

Dzieki
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by MasterIwan
Mam pytanko, a mianowicie podczas przygotowywania instalacji pojawia się komunikat

"instalator nie może pobrać lub zapisać danych o stacjach dysków, odmowa dostępu"

Czy ktos wie co z tym zrobić???

Dzieki
Hm. a nie masz przypadkiem w biosie ustawionej opcji: Write hd = disable ?? U mnie jest taka opcja więc pytam...

PS. Jeśli pomogłem to ...
<
 

chomik07

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2006
Posty
14
A moze masz uwalona plytke instalacyjna ??
A moze za bardzo sie grzeje ??
wyjmij ja , ostudz i sprawdz czy wtedy pojdzie dalej
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

Moim zdaniem porysowana płytka .... Sprawdź w innym napędzie a napewno pujdzie ;]

Pozdrawiam!
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Nie wiem jak to jest w XP, ale w 98 byla mozliwośc zgrania plytki na hd i instalacji z twardego. JEsłi plytak jest porysowana, to mozna uzyc jakiegos programu do odczytu np BulletProof, CD Roller czy czymś podobnym

Pozdraiam
 

Dart

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
1
Taki blad pojawia sie rowniez, kiedy przerwiesz instalacje linuxa. Jesli to zrobiles, skonc zinstalacje i dopiero potem zainstaluj windowsa.
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

Znalazłem taki jeden Temat w gazecie o naprawie systemu windows. Znalazłem tam temat o płytce która nie chce się uruchomić. Pisali żeby skopiować zawartość instalki na HDD. Kiedy jeste w Dosie wustarczy uzyc komendy kopiowania (copy). A wygląda to tak:

Kod:
Copy d:win98 c:windows

Copy - potem wpisujesz skąd ma być kopiowane a następne sciezke gdzie ma skopiować ;]

Działa w 100%

Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom