Problem z internetem....

wojtekson16

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
6
Witam
Mam maly problem i mam nadzieje ze go pomoze cie mi rozwiazac a mianowicie mam problem internetem poniewaz niektore strony np. speedtest.pl nie laduje mi sie znaczy zaczyna sie ladowac i caly czas sie laduje....no i moge przyjsc za 0.5h i dalej bedzie nie naladowana a z downloadem to jest tak ze jak chce cos pobrac to niby przez pierwsze 5 sec pobiera a pozniej predkosc spada do 0kb/s lub sie albo sie wogole nie rozpoczyna lub sie tak jak by zacina w pewnym momencie.... Nie wiem co jest grane bo niby zasieg mam dobry
<
Bo na link quality mam 100% a na signal strenght mam tez 100% a na noise level mam 23%to nie wiem czego to jest wina. Niby u kuzyna wszystko chodzi (mam neta od kuzyna i on nie ma takiego problemu).Wydaje mi sie ze nie mam wirusow bo zrobilem dzis formata calego dysku no i jeszcze przeskanowalem go no ale po formacie dalej jest tak samo.... Nie wiem moze to jest wina jakiegos uszkodzenie mechanicznego ale nie jestem w 100% pewien. No i mam pytanie co moge zrobic zeby mi internet zacza chodzic ??
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Wiesz, Wi-Fi tak działają
smile.gif
Ale ja bym stawiał, że ktoś Ci się do sieci podpiął. -.
 

wojtekson16

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
6
No do sieci mi sie nikt nie podpia bo sprawdzalem chociaz jest niezabezpieczona i jest zamontowany sektor 13 dB
<
Pozycze sobie dzis od kuzyna jakas inna karte siciowa moze to jest wina karty sieciowej ... Ale wszystkie strony jak sie laduja to sie laduja normalnie...


EDIT: A jezeli by nawet ktos sie podpia to co ma to do tego ??
 
Do góry Bottom