Problem z IP

Mutator

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2006
Posty
14
Witam, mam następujący problem:
Szkicowy początek, ktoś człowieka dręczy na gg, norma. Poszedłem krok w kierunku problemu i zrobiłem strone na której rejestrowane są IP odwiedzających (w zasadzie to 3 strony), oparte na skrypcie php. Dręczyciel dał się złapać i mam to co chce (IP i host), to samo na wszystkich trzech stronach. Troche zabawy z SE i mamy kreta, dziewczyna mieszka w bloku. Nie pozostaje nic innego jak potwierdzić zapisane na stronach IP bo ma stałe łącze i stałe IP. I tu ciekawa sytuacja, mam dodatkowe IP z jej wpisu w księdze gości na blogu jej koleżanki z owego bloku. Problem polega na tym że oba się różnią od siebie. Przy IP jakie przechwyciły moje strony jest host (sprawdzam wszystko VisualRoutem), natomiast przy tym z wpisu na blogu nie ma go. Czy w tej sytuacji można uznać że wartościowe są dane ze strony, a IP z blogu jest jej wewnętrznym w sieci całego bloku? Jak wytłumaczyć ten brak hosta? Będę wdzięczny za okazaną pomoc w analizowanym problemie i jego interpretacji.
 

TBH

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2006
Posty
28
moze blog nie zapisuje hosta? tylko same ip....


ip sie liczy i tym sie kieruj ,zagadaj na gg to cos poradzimy na nią [; podro
 

Mutator

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2006
Posty
14
Dzięki, skonsultuje się jak będe w domu:) Co do hosta to chodzi o to że jak sprawdzam to IP w VisualRoute to nie pojawia sie on, pakiety normalnie lecą i jest cała droga, tylko nie ma hosta, samo IP. Tak jakby host nie istniał a tylko IP było właśnie tego kompa (wewnętrzne?).
 
Do góry Bottom