Problem z kde

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
Zainstalowałem sobie slackware 12 po raz kolej i tym razem nie zamierzam spalić dysku... Ale do rzeczy... mam taki problem (jeden z licznych) mam ustawiona rozdzielczosc ekranu na 1024 na 768 i odswierzanie to tylko 61 Hz wiec oczy mnie juz bola po kilku minutach... probowalem zmnienic rozdzielzcosc na 800 na 600 i wtedy mialbym odswierzanie bodajże 74... a ustawialem to tutaj PPM=>Konfiguracja pulpitu(czy jakos tak)=>Ekran no i mi sie restartuje do logowania i jak ponownie sie zaloguje to mam te 1024 na 768 przy 61 Hz... Moze moglby mi ktos powiedziec jak to ustawic zebym mial rozdzileczosc 800 na 600, zebym po prostu mogl sobie ja zmieniac... Dodam jeszcze ze nie ma zainstalowanych sterowników do karty graficznej...

Dzieki za wszelka pomoc. Pozdro
 

gabcio

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
45
Dzięki za odpowiedz, chociaż to to wygoglowałem ale myślałem ze będzie prostszy sposób... balem sie troche ingerowania do tego pliku żebym czegoś nie zwalil... Ale wyedytowalem go i nawet nie zmienialem rozdzielczosci tylko wpisalem prawidlowe odswierzania mojego monitora i teraz przy rozdzielczosci 1024x768 mam 76 HZ. jeszcze raz dzięki...
 
Do góry Bottom