Problem z LESZCZEM i IP

Numark

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2007
Posty
4
Witam, wrzuciłem swojej kuzynce która ma 8 lat na komputer trojana LESZCZ. Zrobilem to na prosbe jej mamy, bo miala juz nie raz problem z internetem. Chodzilo o to ze podawala imie nazwisko gdzie mieszka, przychodzili do nich do domu pod nieobecnosc rodzicow jacys nieznajomi itp...

Ok przechodze do sedna.

Dziewczynka ma LESZCZE na kompie. ja mam NEO a ona ma osiedlowa siec i kazalem jej mamie zrobic publiczne IP. Ok ma juz zewnetrzne.

Leszcz dodany do autostartu. ale nawet jak pinguje jej IP czy host to lipa
Uplynal limit czasu ządania. Jak u niej bylem to restartowalem kompa itp, sprawdzalem to IP pare dni i ciagle zeczywiscie jest to samo

co moze byc przyczyna ze nawet jak ma wlaczony komp to mi jej nie PINGUJE ??
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
bardzo dobry sposob na pilnowanie malolaty hehe
a leszcz to nieczesem dziala w LAN-ie, uzyj jakiegos innego trojana, np.nastyxp, wspomagacza, bigbena, lub prograsmu do administaracji kompa na odleglosc :mruga:
 

Numark

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2007
Posty
4
Ale patrz....
Jak daje w uruchom ping -t i jej ip to pokazuje mi --- Uplynal limit czasu zadania..
dlaczego ?

Przeciez powinno mi chyba pokazac odpowiedz .. iles tam ms itp prawda?

Ok chodzi mi poprostu o takiego ( w sumie tylko ta 1 rzecz ) zeby zrobic zrzut ekranu u siebie...co ona tam robi

wiecie...
Ona ma skonczone 8 lat, pisze jakies zberezne smsy z 20 parolatkami, i wogole na czasie seks sobie siedzi, podaje swoje daje osobowe .. masakra ... szkoda mi jej rodziców...
Dlatego jej mama, zwrocila sie do mnie z taka sprawa
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
uzyj innego trojana albo jak chodzi ci o screen to na hackme.pl jest klilka progsow wysylacjacy screeny w przedziale okreslonego czasu
 

Numark

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2007
Posty
4
no tak tak, ale prosze powiedz dlaczego mimo ze ona ma zewnetrzne IP jak pinguje jej IP to mi pisze ze uplynal limit czasu zadania ??
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Numark
no tak tak, ale prosze powiedz dlaczego mimo ze ona ma zewnetrzne IP jak pinguje jej IP to mi pisze ze uplynal limit czasu zadania ??

firewall ?

i o co w tym chodzi

Dziewczynka ma LESZCZE na kompie. ja mam NEO a ona ma osiedlowa siec i kazalem jej mamie zrobic publiczne IP. Ok ma juz zewnetrzne.[/b]

+ wywal te linki z podpisu
 

Numark

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2007
Posty
4
Ok :

Ona nie ma firewalla w kompie, zadnego antywira ani cos w stylu zone alarm nie ma.
Jest w sieci osiedlowej... w ktorej dostala stałe zewnetrzne IP.
Dlaczego nie moge nawet jej zpingowac ??
 

jank

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
14
aby doszedl ping i wrocil musi byc bezposrednie polaczenie! No niewiem powinno chodzic jak firewalll nie blokuje, i znasz jej aktualne IP zew. a nie sądze zeby ten port byl blokowane nawet windowski firewall przepuszcza to bo to sluzy do badanie sieci lokalnych! Raczej tez watpie ze dostawcy by blokowali to!

Teoria mowi ze powion chodzic ale jak w praktyce to sam widzisz.
to tak samo jak bys pingowal wp.pl czy onet :whoeva: !

A tak wracajac do tematu to jedynym wyjsciem na takie zabawy mlodziezy jest poprostu zakaz kompa! Jeżeli ona uzywa gg to mozna poprostu wejsc na archiwum i zobaczyc liste "nieodpowiednich" znajomych. Raczej wystarczy pogadac z dziewczyna dac ostrzezenie i zlapac na goracym uczynku! I kompa zamknac w szafie pod kluczem do
+18 lat
Raczej hakerstwo tu nie pomoze bo bys musial sie zdemaskowac ze hakerowales! a nie o to tu chodzi!
 

ralfik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
30
A jej mama ani ty nie słyszeliście o czymś takim jak cenzor?? Do tego można zawsze wrzucić jeszcze keylogera i wiesz co jest grane. Na konie ustalasz z dzieckiem zasady że nie rozmawiamy z nieznajomymi i nie piszemy adresu a jak ono je łamie to zakładamy hasło na bios i czekamy aż dorośnie do korzystania z komputera!
 
Do góry Bottom