Problem z Mp3playerem..

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Czesc.. :mruga: (zeby nie zanudzac przechodze do rzeczy).. Mam mp3player`a (Philips GoGear) na ktorym poza muzyką noszę inne pliki.. w ubieglym tygodniu wymienialem monitor, karte graficzna i sieciową a takze formatowalem dysk.. teraz kiedy chce podlaczyc Mp3 do USB.. wyskakują mi napisy: "GoGear to urzadzenie USB Hi-speed.. ktore bedzie dzialalo z ograniczona szybkoscia po podlaczeniu go do portu inego typu".. niby mp3 mi otwiera.. ale na pliki moge tylko popatrzec gdyz jak (np) chcialbym skopiowac na Hdd to wyskakuje blad "urzadzenie podlaczone do komputera nie dziala".. hm.. SP2 mam wgranego (jakby ktos pytal).. hmm.. macie jakies pomysly?.. chce tylko normalnie otwierac GoGer`a jak pen drive`a.. (tak jak przed formatem).. dysk mialem formatowany kilka razy.. i pierwszy raz mam taki problem.. wczesniej bez zadnych instalacji itp.. podlaczalem i dzialal.. a teraz.... nie.. heh.. z Gory dziekuje za pomoc.. i pozdrawiam.. :mruga: ..
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Originally posted by jurgensen
Może podłączyłeś do innego portu usb niż wcześniej (w wersji 1 a nie 2)
Nie.. podlaczylem do tego samego portu co zawsze.. (hm..)..
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
hmm.. nie masz mnie chyba za idiote? :mruga: heh :pPP .. probowalem instalowac.. odinstalowac i zainstalowalem ponownie.. dalej nic..
<
(chyba, ze nie mowisz o sterach do mp3playera).. mi pomysly sie juz wyczerpały.. wierzę, ze ktos pomoze bo cos mnie juz trafia
<
..

5!
 
Do góry Bottom