problem z myszką - zawiesza się.

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
Cześć! Mam bardzo poważny problem. Mianowicie za każdym razem gdy użycie procesora dochodzi do 100% blokuje mi się myszka... Czasem na kilka sekund, czasem trzeba resetować kompa. Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Formatowałem już kompa, stawiałem winde na nowo i nic nie pomogło. W czym może być problem? chce dodać, że procesor dochodzi do 100% bardzo często, za często. Avast nie wykrywa wirusów.

Dla przybliżenia problemu napisze, że teraz nie moge zatwierdzić wysłania postu - myszka zablokowana, klawiatura działa, winamp gra.
 
K

KangurX

Gość
Widac mozgowiec z ciebie i uzywasz Avasta
<
Zmien na noda.

A wiec? Co moze nie dzialac dobrze jesli formatowales dysk i stawiales wszystko od nowa? oczywiscie myszka
smile.gif
, ale sprawdz u kogos innego czy u niego dobrze dziala.


Mialem podobny problem tylko ze jak cos robilem to po jakies chwili sie psula i nie moglem nic zrobic.


Mialem myszke na gniazdo ps2 teraz mam na usb i wszystko smiga jak nalezy ;]
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
od zawsze używałem noda i będę go używał tylko ze zaraz po formacie nie miałem jego installki, a coś chciałem zainstalować
smile.gif


co do myszki - jest sprawna. dziwi mnie to ze blokuje ona się podczas 100% użycia procesora.
 

interactive

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2008
Posty
128
Ale staraszny problem! Wiadomo jeśli stare procesory chodzą na 100% to też widomo że system aby to wyrównać musi się uregulować, czyli zaciąć. Jaki ty masz wogule procesor?
smile.gif
 
Do góry Bottom