Problem z niektorymi aplikacjami exe

erahim

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2007
Posty
3
Kiedyś bardzo dawno temu przed 4 formatami zlapalem wirusa który zarażał pliki exe
zaraził mi ich od groma wszytkie naprawiłem po 1 formacie jednak zostały niektóre które poprostu jak klikne 2 razy sie nie wlanczaja wyswietli sie klepsydra zaraz znika a razem z nia rozpoczety proces np Tlen po reinstalacji szybkiej tlena i danie na sam koniec uruchom program tlen to sie włonczy zato jak go potem wyłoncze to juz sie nie włonczy macie jakies lekarstwo na to?
pozdro for all
 

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
erahim, tak jest na to lekarstwo ;] wszystko było już opisane na forum więc opcja "szukaj" ;] jeśli masz możliwość zrób kilka razy formata aby usunąć wszystkie pliki, (po jednym formacie nie wszystko zostaje usunięte) ;]
 

erahim

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2007
Posty
3
kilkakrotny format C: mowisz?
smile.gif
zobacze:)
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Spróbuj zrobić LOW format (chyba ze właśnie taki robiłeś 4 razy) i nie naprawiaj tych plików. Musisz tworzyć wszystko od nowa. Lekarstwem jest nowy dysk.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Format raczej nic nie da, ten wirus siedzi sobie w sieci zazwyczaj i tak sie rozprzestrzenia. Jest na to lekarstwo. Ten wirus nazywa sie :Jeefoo, lub coś takiego, przez niego poprostu aplikacje sie nie chca otwierać, dość znany szkodnik systemu. Jeśli jesteś zainteresowany napisz mi pm'a, kiedy wroce do domu moge ci wysłać lekarstwo na niego.
 
Do góry Bottom