problem z odbiorem serverka zbindowanego :>

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
witam mam nastepujący problem: chce zbindowac plik .exe czyli server wspomagacza binduje go na rozszerzenie .scr no i wysłyłam go owierce ona go sciaga a tu nagle system sie pyta jakim programem go otworzyc :| i pizda dusze oczywiscie wszystkie mozliwe programy jakie tam są do wyboru ale sie nie da moze to rozeszerzenie jest problemem newem pomózciee !!!!
 

hard21

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
60
Dlaczego takie rozszezenie ? Nie mozesz zrobic .exe albo .bat ? po za tym binder sluzy do łaczenia plikow a nie zmiany rozszezeń.
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Boshe po co ci akurat *.src .Przecież wiadomo że niczym tego nie otworzy.Lepiej zbinduj to z GG6.0 algo z jakimś Winampem 5 i jeszcze dodatkowo spakuj UPX'em żeby był trudniejszy do wykrycia przez AV oraz zmień ikonke na Winamp lub GG.To wszystko, cała filozofia...
Pozdrawiam...

Nie denerwuj sie tak.Przepraszam za moją pomyłke, żeczywiście pliki scr powinny się standardowo otwierać jakoże są to pliki wygaszacza ekranu więc nie powinno być "Otwórz z...".Może twoja ofiara ma AntyVirusa, który zmienia rozszerzenie dos'owych plików np. bat,com,scr,pif
albo jej server mailowy zmienia rozszerzenia tych plików.
 

...MiC...

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2004
Posty
44
NiuNio usunoł mój wczesniejszy post wiec teraz bede starał sie być mniej wulgarny sie sie mniej denerwować : a wiec tak : ja juz bindowałem na scr i było wszystko oki :-D kazdy to otwierał i nie miał zadych problemików :-D wiec kumacie ? a na exe nie wysle bo moja ofiarka nie jest takak głupia jak wasze :-D hehe i wogole nie bede bindował gg6.0 ani winampa bo to moejj ofiarce potrzebne nie jest
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
a wiec ładnie z kulturką wszystkich pozdrawiam i NiuNia przedewszystkim hehe

pozdro . . .
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Tak jak mówiłem może server mailowy zmienił twojej ofierze nazwe pliku.Spróbuj wysłać ten plik na jej inny mail albo przesłać przez GG (ostatno nawet bylo coś o dziurze w gg z długością nazwy pliku).
Pozdro...
 
Do góry Bottom