Problem z Odpaleniem PC..

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Witam Wszytskich..

Mam takie male pytanie.. w sumie przejde od razu do rzeczy.. pierwszy raz sie z tym spotkalem i mam problem.. kolega mial zalozone cos w rodzaju blokady.. oprogramowanie zostalo rozpoznane jako pirat itd itd.. boot z cd nie chcial ruszyc wiec format odpadal ;/ sformatowalem mu dysk na swoim pc.. podlaczylem nastepnie osobno (swoj wypialem) i zainstalowalem mu Winshit`a.. wszystko pieknie ladnie.. ale po podlaczeniu dysku do Jego pc.. wyskakuje blad.. ze pojawi sie problem.. system zostanie zamkniety.. bla bla.. sprawdz czy na komputerze nie ma wirusow (heh, ciekawe jak skoro nie moge wejsc do win`a).. sprawdz hdd.. kontrolery.. itd itd.. (moze ktos juz widzial taki blad..)..

Moje pytanko wyglada nastepujaco.. Ktos wie co tu jest "nie tak"?.. cos mnie juz trafia.. dysku ani normalnie ani w trybie awaryjnym nie moge uruchomic bo i tak wyskakuje ten blad.. heh.. a na dodatek DALEJ nie odpala mi Win`a po uruchomieniu pc.. owszem.. wyskakuje napis.. boot from cd (czy jakos tak).. ale czekam.. czekam.. i NIC.. ;/ ehh..

z gory dziekuje za pomoc.. osobie ktora mi pomoze, poza punktem zafunduje duze piwo
<


Pozdrawiam..
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Zdaje mi się, że to wina sterowników. Zostały one zainstalowane dla Twojego sprzętu, a nie sprzętu Twojego kumpla. Może najpierw niech zainstaluje Linucha.. Potem można próbować z WinShitem...
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Spróbuj na początek podłaczyć dysk do innego kompa jako drugi i sprawdzić go
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Na moim pc dziala.. hmm.. znacie jakis sposob na odpalenie win`a z cd.. zeby na nowo.. sfirmatowac po prostu C.. i zanistalowac wszystko na nowo.. przypominam, ze boot z cd nie chce zadzialac ;/ .. wychodze do pracy.. bede kolo 22.. poczytam co napisaliscie i wtedy bede probowac.. poza tym mam WIEKSZY problem ale to wieczorem.. tak w skrocie.. stracilem dane z D.. (format) i musze je odzyskac ;/ ehh.. zadzialal mi tylko "EasyRecovery Professional Trial" (wykryl wszystko).. ale nie wiem jak przywrocic dane na dysk.. szukalem dzis na forum.. ale nic ciekawego nie znalazlem.. skupmy sie na razie na pc kolegi.. o odzyskiwaniu pogadamy wieczorem..

Pozdrawiam i dziekuje..
<
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Moge Ci pomoc ...
Easy Clener w trialu nie przywraca plikow na dysk tylko je wyszkuje wiec wniosek z tego ze musisz miec pelna wersje , najlepiej poszukaj craka do tej co masz!

A w zwiazku z PC twojego kolegi mysle ze zle wgrały sie sterowniki i teraz wywala bład , poprostu u siebie wgrały sie sterowniki pod twoj komputer i teraz nie działa na jego.
Taka jest moja diagnoza!
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
bios nie ma nic do tego jedynie co to ze płytka nie chce sie bootowac...
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
No wlasnie.. a mogloby zaczac bootowac.. bo ani w tą.. ani w tą..

PS.. nie wiecie co jest przyczyną "wstrzymania" boot`owania?..
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
serio trudno powiedziec!;/ przyczyn moze byc masa!
Jezeli nic nie masz zmieniane w biosie to wyciagnij baterie na kilka minut...
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Chyba nic innego mi nie pozostalo.. zobaczymy.. w razie czego bedziemy na bierząco w temacie..
<
.. jak sie cos uda zrobic to odpowiem..

Tymczasem dzieki..
<
..

PS.. jesli pomoze ten restart Biosa to sypne Wam po punkcie..
<
..
 

dioz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 28, 2007
Posty
109
Jak juz zobaczysz czarny obraz przed tym co właczasz bios wciskaj F8 wyskoczy ci z czego ma najpirw bootowac i wybierz cd-room z tego co sie dowiedziałem macie pirata wiec moze to byc płytka która nie mam selfBoota wic moze zmiecie płyte.....potem jak odpali bedziecie wiedzieli co zrobic
 
Do góry Bottom