Problem z odtwarzaniem video

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
No wiec wszsytko chodziło mi pieknie,do czasu az niewpadłem na pomysł ze na C mam za duzo syfu. Wiec sofrmatowalem dysk,zainstalowałem windowsa. Zawsze od kiedy pamiecia siegam instaluje (juz od kilku lat) te same programy (kodeki winrar itp) zwykle nawet w tej samej kolejnosci.
Szczesliwy ze na dysku miejsca duzo wlaczylem wideo (sciagniete z youtuba 720 dpi) i okazuje sie ze niedosyc ze sie wiesza (dzwiek wyprzedaz obraz) to na dodatek wykorzystuje procesor na 100%. Zwykle (przed formatem) pobierał ledow 30 % zasobow. Po wylaczeniu wmp uzyce procka mam 1-3%. Kombinowalem troche ale niespecjalnie wiem co moge zrobic zeby zaczelo to dzialac jak wczesniej.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25bbf976345b7caa.html
 
Ostatnia edycja:

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Może tak zapomniałeś o instalacji sterowników od grafy?
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
sprubuj zainstalować K-lite codeck pack full jezeli takich nie masz. bo moze masz zly sterownik do odtwarzania flv. K-Lite codeck pack są bardzo dobre ;)
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Posiadam owa paczke kodekow,pozatym film jest w AVI. Mi raczej chodzi oto ze wczesniej wsyzstko bylo ok,a ja od lat instaluje identyczne komponęty zeby wszystko działało jak trzeba.
 

Alron

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2007
Posty
13
Usuń wszystkie kodeki i zainstaluj jeszcze raz tylko te potrzebne. Czasem kodeki potrafią wariować, jeśli są nie pasujące do siebie. Jeżeli nie to, to spróbuj innym programem (np. Dziobas Rar Player).
 
Do góry Bottom