Problem z pocztą WP.

Anutka

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
2
Moja koleżanka miała konto Piesio-Maxio. I nagle ktoś jej się włamał na [email protected]

Czy możecie mi pomóc odzyskać jej hasło???

Odpowiedzi do pytania nie pamiętam, Maxymiliam Maxymilian jakoś tak, data urodzenia 4 marca 1998 roku a miasto to Warszawa.

Bardzo proszę, w Was mam jedyną nadzieję na pomoc.

Albo przynajmniej wytłumaczcie, jak obchodzić się z Ariskkeyem.
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
I ten podpis xD

Ale, panowie, myślę że takie zachowanie jest niestosowne w stosunku do eksponatu A.


No to ten... Anutko, napisz do adminów wp.pl i takie tam. xD
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
I to by chyba wyczerpało temat...

PS
Są 2 opcje - 1 osobnik A tak na prawdę jest facetem i chce uzyskać dostęp do maila swojej dziewczyny/kolezanki etc.
2. Kolezanka osobnika A podała w danych do odzyskania hasła maila prawdziwe dane jeśli chodzi o datę urodzenia, miasto zamieszkania i wybrała proste pytanie... Więc sama sie o to prosiła xD
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
No to i ja się wypowiem
<


A może by tak założyć nowe konto pocztowe, z końcówką '1'
<
Tak, długo myślałem nad tym co mam napisać xD
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Nie no przeciez "musialaby" poinformowac wszystkich pokeziomow o tym ze mail sie jej zmienil ^^ nie wszyscy by mogli zrozumiec dajmy na to... ;] Rany ale spamtopic...
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Czyzby na fotce i na epulsie tez masz takie zdjecie przedstawiajace twoja smukla sylwetke? xd chyba ze trzymasz z kolegami o mocy energetycznej,roslinnej,gazowej,trujacej czy grzyb wie co jeszcze ...
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
A może @topic pisząc w czasie przeszłym miała na myśli czas teraźniejszy/przyszły
Kod:
Moja koleżanka miała konto..
<
<
 
Do góry Bottom