Problem z portami

URBI1705

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2005
Posty
3
Mam taki problem zeskanowałem już wiele pól ip i zawsze niemoge znależć otwortych portów a jak jes o albo 21 albo 80.
Próbowałem sie bawić też exploitem(kaht) i też mi nic nie wyszło skanuej cąły czas puly ip i i nic nie wychodzi;/ Prosze o pomoc jak ktoś może to niech napisze na gg 7823156:)
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Re: Pomocy

Originally posted by URBI1705
Mam taki problem zeskanowałem już wiele pól ip i zawsze niemoge znależć otwortych portów a jak jes o albo 21 albo 80.
Próbowałem sie bawić też exploitem(kaht) i też mi nic nie wyszło skanuej cąły czas puly ip i i nic nie wychodzi;/ Prosze o pomoc jak ktoś może to niech napisze na gg 7823156:)
Ludzie, nazywajcie jaoś te posty swoje. Cytuje regulamin:

...
3. Temat watku ma tresciwie wyrazac jego zawartosc, a wiec nie piszemy w temacie:
pomocy...,help..., Czy ktos umie..., Wazne... itp. (watki z tego typu Tematem beda kasowane)
...

U mnie juz byś dostał ostrzezenie.

Pozdrawiam
 

Eliot

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2004
Posty
37
Kaht to inaczej rpc dcom exploit tylko taki 'rozbudowany' - newbie friendly ale mimo wszystko jest on tylko na lan, musisz w zakresie podac ip ze swoje otoczenia sieciowego, proponuje skanowac po 10 ip, np 10.0.3.1 10.0.3.10 ( oczywiscie moga byc inne typy, to tylko przyklad). Jesli masz neostrade to zapomnij o kahcie. Jezeli nie wiesz jakie masz ip w swojej sieci proponuje po prostu wejsc w otoczenie sieciowe albo sciagnac jakis skaner. Jesli cokolwek pomoglem kliknij prosze magiczny przycisk.
 

URBI1705

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2005
Posty
3
klikne ci na pomóg jak mi powiesz ja inaczej moge "wejść" do czyjegoś kompa. a co do neta to mam chello;/ nie polecam:D
 

klen

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2006
Posty
62
jak dziala ten kaht? co mozna dzieki niemu zrobic? ma ktos moze jakis opis do niego?
 

dedman

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2003
Posty
9
..

Kod:
jak dziala ten kaht? co mozna dzieki niemu zrobic? ma ktos moze jakis opis do niego?

mozesz tylko tapete zmieniac
kaht- expliot

Juz znalazlem te porty, a mam pytanie mam siec osiedlowa i przy skanowaniu portow moze admin nakryc jest jakis sposob na zabezpieczenie sie ?
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
Jak admin kontroluje sumiennie siec to kazda rzecz moze wykryc....chocbys niewiadomo jak to ukrywal....

Co do kahta Tutaj film masz i obejzyj go a w razie pytan mozecie pisac na moj gg....
<


Ja mam jeszcze pytanko polaczylem sie kahtem ale nie moze wlaczyc uslugi telnetu u tej osoby...:/

Pozdro
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
Możesz takze kopiowac pliki miedzy tymi kompami....lecz do tego musisz miec program tftpd32.....wszystko jest opisane w artykule o kaht....>>artykuł
Pozdro....
<


Jesłi pomogłem wcisnij pomogl....
<
 
Do góry Bottom