Problem z programem "wyszukaj"

golem

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2005
Posty
2
Witam wszystkich.
Używam systemu windows xp home edition sp2.Mój problem polega na tym że nie działa mi program "wyszukaj".Kiedy go włączam komp się zawiesza.Czy jest możliwość naprawy tego problemu bez ponownej instalacji systemu,np za pomocą płyty instalacyjnej?Z góry dziękuje za pomoc.
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Hym nie jest to program "wyszukaj" a asystent wyszukiwania. Bardzo mozliwe i na 80% zainstalowałeś pakiet poprawek do IE 6.0. Ten pakiet zawiera błędy. Powoduje to niedziałanie polecenia Wyszukaj. Mozna to rozwiązać prawdopodobnie poprzez zmiana klucza w rejestrze i nadenie mu wartości 1.

HKCUMicrosoftSoftwareSearch AssistantSocialUI
(HKCUSoftwareMicrosoftSearch AssistantSocialUI)

PS: nie sprawdzałem tego więc lepiej zrobić kopie rejestru albo przynajmniej zapamiętać warość tego klucza.

Pozdrawiam

DJBOSS666
 

golem

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2005
Posty
2
Niestety to raczej nie to.Praktycznie nie używam IE , więc nie instaluje do niego żadnych poprawek.Mimo wszystko dzięki za odzew.Cóż wcześniej na innych forach,też nikt za bardzo nie potrafił rozwiązać tego problemu. Postanowiłem go więc po prostu obejśc i zainstalowałem inny program do wyszukiwania plików .Pozdrawiam wszystkich a szczególnie DJBOSS666.
 
Do góry Bottom