Problem z przeglądarką najprawdopodobniej albo z monitorem.

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Witam.

1.jpg

Jak widać w załączniku mam problem jest tam pewien pas poziomy na czarnym tle. Jest to wynik najprawdopodobniej hakera. Dlaczego tak uważam? Ponieważ pojawia się to raz na jakiś czas, przeglądarka się przywiesza czasami, obrazek raz znika innym razem się pokazuje, co lepsze gdy najadę na to myszką, mysz zasłania kreskę ale gdy zrobię prt scr to na nim nie widać kursora myszy. Wiecie co to może być?
Pozdrawiam.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Masz to tylko przy korzystaniu z firefoxa? Wydaje mi się, że "haker" ma ciekawsze rzeczy do roboty niż pokazywanie prostokątów ;)
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Co do kursora, to PrtScn nie uwzględnia go na zrzucie...
Z całym szacunkiem ale masz okulary? Przyjrzyj się.

Masz to tylko przy korzystaniu z firefoxa? Wydaje mi się, że "haker" ma ciekawsze rzeczy do roboty niż pokazywanie prostokątów
wink.png
Właśnie o to chodzi że nie tylko.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Zupełnie bez szacunku - "PrtScn nie uwzględnia go na zrzucie". Jak odrobinę przebudujemy zdanie (tak, żeby prościej było Ci je zrozumieć) możemy otrzymać coś takiego - "Po naciśnięciu PrintScreen'a kursor nie będzie widoczny na zrzucie ekranu".
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Zupełnie bez szacunku - "PrtScn nie uwzględnia go na zrzucie". Jak odrobinę przebudujemy zdanie (tak, żeby prościej było Ci je zrozumieć) możemy otrzymać coś takiego - "Po naciśnięciu PrintScreen'a kursor nie będzie widoczny na zrzucie ekranu".
Dzięki ale tu nie o kursor chodzi.
 
Do góry Bottom