Problem z siostrą

Hard3r

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
34
Witam mam taki mały problem z siostrą, która często gdy mnie nie ma zasiada na moim komputerze... Prawie zawsze gdy wychodzę ustawiam sobie ściąganie filmu lub jakiejś gry z torrenta i ona mi to wszystko stopuje, choć internet nie chodzi tak wolno (1 MB) ostatnio nawet konwertowałem film do AMV i wyłączyła program w czasie konwertowania (stąd mój poprzedni wątek gdzie pisałem, że program nie konwertuje filmów do końca
<
) Macie na to jakieś porady ? Np. Jakiś program do ukrywania systray'a lub np pulpit na hasło byleby to startowało wraz z windowsem, bo pewnie i tak zresetuje kompa jak coś takiego zobaczy.
Proszę o pomoc
<
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Istnieje do tego chyba odpowiedni program widziałem taki na programmers4.pl

Ale znalazłem też takie cos
Kod:
http://www.zajrzyj.pl/programy_komputerowe
<


Jesli znasz sie na delphi to możesz napisac program ukrywajacy dana aplikacje...
 

Hard3r

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
34
no niestety na delphi sie nie znam więc wypróbuję te tu AbleHide dzięki
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Jesli coś bedzie nie tak napisz na moje gg... Powodzenia...
 

xadam666

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2008
Posty
5
Ubij siostrę xD Bedzie najprosciej albo poprostu zaloz haslo na swoj profil na komputerze zrob siebie adminem a dla niej zrob oddzielne konto na komputerze z ograniczeniami
<
moim zdaniem to bedzie najlepsze rozwiązanie
<
pozdrawiam
smile.gif
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
@up Sprytne!
Ja mam program na pendrivie którego jak uruchomie i wyciągne pendriva to blokuje komputer.
Dopiero ponowne wsadzenie pendriva odblokowywuje komputer.
Blokada działa również przy resecie komputera
smile.gif
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Prawdopodobnie pójdzie.
Program działa na takiej zasadzie, że zapisuje "ciasteczko" na pendrivie w określonej lokalizacji i o określonej nazwie.
I jeśli wyciągniesz pendriva - program się włączy i zablokuje komputer, po ponownym wsadzeniu wyłącza program czyli odblokowywuje komputer.
"Sesja" jest utrzymana również przy wyłączonym komputerze. Po włączeniu bez pendriva komputer będzie zablokowany.
Wiadomo, że sprytna osoba to ominie ale jak na siostre powinno spokojnie starczyć.
 
Do góry Bottom