problem z sYaGaTe

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
hej, mam problem z syegate, bo przez jakies czas nie ma go w pasku zadań (programy aktywne) czy to jest naormlne? wczesniej mialem zonealarm to nonstop byl w apsku a on sie chowa nawet po reinstalce! on jest ukryty czy sie jakos wylacza? bo nawet poprzz ikone go wlaczyc nie moge! macie jakies pomysły?
 

krs*

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
33
mi sie wydaje ze najbardzie prawdopodone jest to, iz masz trojana ktory zabija wlasnie tego fw, choc nie koniecznie;-)
 

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
krs* Nie strasz człowieka :-D

O ile pamiętam przy instalacji wybiera się czy ikona ma być ukryta, czy nie, więc może zainstalowałeś z opcją ukrywania.
Zrób tak: start -> Programy -> Sygate PF -> Tools i tam jest opcja włączania System Tray Icon.
 
G

Guest

Gość
Powiedz że masz XP a już wszystko wiadomo.
XP ma opcję w opcjach paska menu "customize" a tam są już masz czy ukryć ikonę i kiedy ją ukryć
 

Kuman

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
39
Możesz też zobaczyć "msconfig" > Uruchamianie
Jeśli "Sygate"jest zaznaczone odznacz go potem "restart"
znowu "msconfig" i zaznacz z powrotem...
A jeśli nie jest zaznaczony poprostu zaznacz +'restart'
POZDRO
 

ToON

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 4, 2004
Posty
26
a ja mam pytanko, złapałem syf (w jakims poscie ktos opisal ten syfek) a teraz tak, mam Sygate Personal firewall i co chwile wyskakuje mi info o jakims zablkowanym pliku ;x jak wyłaczyc tą informacje???? (cały czas daje "don't show this message again" ale i tak nic to nie daje :X)
 

SirM

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 21, 2005
Posty
1
Yo ToON jesli dalej ci to wyskakuje to wejdz:
Tools-->options-->General(zakładka) i tam masz Notification weź zaznacz
Hide Notification messages i nie będzi ci to wyskakiwać :)[/quote]
 
Do góry Bottom