Problem z trojanem...

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Witam!
Mam pewien problem... Otworzyłem swojego trojana zbindowanego w JPG(był to serwer z GGHijacker, chciałem nabrać taką jedną babkę, która nie zna sie na kompach i by sie nie pokapowała czemu jest .exe) i teraz cały czas jak kompa włączam albo uruchamiam jakiś program to mi się wir pojawia (chyba że zrobię USUŃ PLIK- to się nie usunie ale nie wyskakuje nic do póki kompa nie zrestartuje). Skanuje HiJackThis no ale... zawsze to usuwam i ZAWSZE po restarcie systemu wir nadal jest ;/
<
A Jak robie po fixie SCAN to nic nie ma ;/ Wie ktoś może co z tym zrobić?
Zarażony plik to systemxpsp2.dll lokalizacja C:Windows
przy otwieraniu jakiegoś programu wyskakuje wir.
Pozdrawiam
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Usunąć elementy startowe, a jakie dokładnie? To przecież nie spowoduje usunięcie wira tylko wywalenie tego że AV nie będzie mi wywalał że mam wira, a wir nadal będzie. Dobrze mówię?
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
nie
usuniesz elementy startowe to sie nie uruchomi, proste nie?
Wez sobie sciagnij kasperskiego najlepiej bo jak juz powiedzialem masz podpiety pod kazdy proces systemxpsp2.dll
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Dziękuję za pomoc. Oczywiście dałem pomógł.
Właśnie ściągam Kasperskiego jakąś najnowszą wersję.
Kaspersky powinien wywalić tą bibliotekę
<
Mam nadzieję.
Pozdrawiam

EDIT

Na razie idzie wszystko dobrze (usunąłem ową bibliotekę i inne wiry których NOD32 nie znajdował
<
);] Mam nadzieję że tak będzie do końca.
 
T

Tido&amp;#036;&amp;#036;

Gość
Albo poprostu zrobić w takich przypadkach formata:D:D :killer: :killer: :killer: :killer: :whoeva:
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Originally posted by Tido$$
Albo poprostu zrobić w takich przypadkach formata:D:D :killer: :killer: :killer: :killer: :whoeva:

tak pewnie jak sie nie umie poradzic to najlepiej odrazu formata
ręce opadają
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
HiJack This i Skanowanie dobrym antywirem w trybie awaryjnym to jest ten ;] tajemniczy sposób ;]
<
 

mati1710

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2008
Posty
1
mam problem. sciagnelem sobie gg hijacker i mks_vir wykryl mi go a ja przez przypadek wzielem zmien nazwe.teraz gdy chcem usunac gg hijacker pokazuje mi sie komunikat : niemozna usunac pliku, dostepnych jest wiecej danych.prosze o pomoc

Dodano: 18-03-2008, 19:04
mam problem. sciagnelem sobie gg hijacker i mks_vir wykryl mi go a ja przez przypadek wzielem zmien nazwe.teraz gdy chcem usunac gg hijacker pokazuje mi sie komunikat : niemozna usunac pliku, dostepnych jest wiecej danych.prosze o pomoc pomuszcie .
 

polishmen2008

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2008
Posty
2
MAM problemosa.

po wlaczeniu windowsa avast(4.8 jak co) wywala mi ze mam trojana o nazwie CV:QHost -c [Trj] w folderze C>Windows>system32>drivers>etc>hosts(plik ten waży 936 bajtów), wiec usuwam ten plik ale po kazdym właczeniu kompa komunikat znowu sie pojawia , spotkał sie ktos z czyms takim??????
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
<div class='quotetop'>CYTAT(Jaco_cc @ 17.09.2007, 13:32) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam!
Mam pewien problem... Otworzyłem swojego trojana zbindowanego w JPG[/b]
Swojego trojana nie umiesz usunąć ??
usuń tą biblioteke , utworz na jej miejsce plik o takiej samej nazwie i usuń mu wsztskie prawa dostępu ( wejdź w zabezpieczenia i usuń wszystkich którzy mają prawo dostępu do pliku najlepiej w zaawansowane i odznaczyć "dziedzicz po obiekcie nadrzędnym..." wtedy pojawią się trzy opcje: "usun" "kopiuj" i "anuluj" klikasz na "usuń" i wtedy nikt nie ma dostępu do pliku) i przy następnym starcie systemu już nie załaduje się biblioteka trojana .
a najlepiej wejdź w rejestr wpisz kliknij "Edycja">>"znajdź" i wpisz nazwę biblioteki i usuń wszystkie wpisy z nią związane .
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
omg, starszego tematu do odkopania nie potrafiłeś znaleźć?
 
Do góry Bottom