Problem z uruchomieniem servera

apaczkrk

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2012
Posty
22
Panowie taki kłopot, tworze server uruchamiam ( zeby przetestowac czy działa) i zaczyna mi sypać błędami że brakuje jakichś dll .... msvcr100.dll , klikam ok, później nspr4.dll itd itd itd .... o co chodzi?? przecież jak komuś wyślę taki server to od razu się połapie....
 

Piomek

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2012
Posty
11
No to pościągaj te biblioteczki z internetu, a wyślij komuś wraz z tymi biblioteczkami. Bo chyba nie da się "złączyć" plik wykonywalny z biblioteczkami.
 

apaczkrk

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2012
Posty
22
Tych bibliotek jest z 20 .... nie wydaje mi się że wypanie takimi błędami jest normlane, więc może wie ktoś jednak co może być nie tak?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Kurde chlopaki tak wszyscy spławili autora, a dzisiaj odpalam sobie server CyberGate i mam to samo :p Wysypal z 6 bledow o brakujacych dll'ach, opcja z pobraniem ich odpada bo przeciez nie powiem swojej ofierze 'wiesz co pobierz no sobie 10 bibliotek", jak ofiara jest dziewczyna nie majaca pojecia o komputerach :D Mozliwe ze to przez brak Net Frameworka? Pierwszy raz zaczelo mi sypac takie bledy ;/ System to win 7, antywirus Microsoftowy ale wyłączony. Jakies pomysly przez co moze nie dzialac? Dodam ze server byl 'czysty' w sensie nawet go nie cryptowalem, poprostu taki jak wyszedl z generatora CG takiego odpalilem :D

Pozdrawiam.
Dano
 

DMKociarz

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2010
Posty
5
dano również mi sypie zrobiony juz serwer przez cg tymi błędami ..;) jeżeli masz "firefoksa" wejdź do folderu z nim i z tamtąd weź te wszystkie pliki dll do folderu razem z trojankiem i powinno działać..Aktualnie nie mam pewności czy to zadziała dlatego że używam black shades'a :)
 
Do góry Bottom