problem z WSB

ziomekpl

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2004
Posty
27
nie wie ktos jak w WSB ustawia sie do jakiego folderu w kompie ma "zaladowac sie" ktorys ze zbindowanych plikow? mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi
<
Wojass binder swietny tak 3mac :-D
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
ee ... przeciez masz z boku do ktorego katalogu ma sie zaladowac .. masz do wyboru system32 windows i biezacy o ile sie nie myle :/
 

ziomekpl

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2004
Posty
27
Originally posted by Plik
ee ... przeciez masz z boku do ktorego katalogu ma sie zaladowac .. masz do wyboru system32 windows i biezacy o ile sie nie myle :/

po lewej stronie wybieram pliki ktore chce bindowac a po prawej mam jakies opcje uruchom albo nie czyli jak zaznacze uruchom to gdzie pojdzie "rozbindowany" plik?
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
ehh ... po prawej masz czy uruchomic plik czy go wogole nie ruszac [tj nie uruchamiac;/]
a na dole masz taka opcje cos w podobie uruchom w katalogu bierzacym, widnows albo system32.
 

ziomekpl

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2004
Posty
27
aaa wiesz na czym moj blad polegal? ja robilem na WSB v1.1 a w tej wersji tego czegos co ja chcialem chyba nawet niema
smile.gif
sciagnelem 1.0 i jush pieknie jest co ma byc ale niedobrze ze w 1.1 nei ma tego po jakos ta kolejna wersja mi sie bardziej podoba....
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
w 1.1 pliki są w folderze Temp, czyli np na XP Documents and Settings<User>Ustawienia lokalneTemp
 

Andrzej666

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2004
Posty
5
To jeszcze mi poiwiedz na czym polega moj bład że nie chce blindowac z roszczerzeniem .html bo pisze errror ;/
 
Do góry Bottom