Problem ze stroną www.

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Witam.
Mam taki problem.
Jakiś tydzień temu założyłem stronę internetową na portalu yoyo.pl Strona działała poprawnie do wczoraj. Nie wiem co się stało. Strona może nie jakby przestała istnieć tylko jakby wkradł się jakiś duży błąd ponieważ nie wyskakuje mi po wpisaniu w przeglądarce brak index.html czy coś takiego tylko: "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony. Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie".
Próbowałem coś z tym z tym zrobić tzn. aktualizuje stronę poprzez total commandera. Uruchomiłem program i wcisnąłem łączenie nie chce się połączyć ze stroną. Zmieniałem login hasło poprawiałem wszystko również nie chce się połączyć.
Próbowałem także przez ftp//adres strony również nie chce się połączyć pisze: "przerwane przez zbyt długi czas oczekiwania".
W centrum zarządzania na stronie yoyo.pl po zalogowaniu pisze że wszystko jest w porządku: aktywna, poprawna, zajęte tyle miejsca ile trzeba. Wszystko się zgadza a jednak nie działa.
Pisałem też w pomocy do portalu yoyo.pl ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi co to może być za przyczyna.

Ja osobiście widzę tu 2 możliwości:
1 Nie pomyślałem podczas łączenia do strony i zostawiałem hasło w połączeniu przez total commandera w programie. Mógłby mi się ktoś włamać, ale zmieniłem hasła ftp i nadal nie chodzi więc myślę że to chyba nie jest wykonywane przez inną osobę?
2 Może trzeba usunąć stronę i postawić ją na nowo?

Czy możecie mi pomóc w moim problemie?
Za wszystkie mądre odpowiedzi bardzo bardzo dziękuje.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
wejdź na swoja stronę.
Jeśli jest napis error 4040, to znacyz ze nie masz indexu
jesli pisze ze Owned by ktostam, to ktos ci sie wrypał na konto.
jesli piszą jakieś taimouty to znaczy ze yoyo.pl nagorszy darmowy hosting znowu nie dziala.
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
na 99% to przeciążenie(lub inna awaria) serwera, polecam zmianę serwera na ugu.pl
 
Do góry Bottom