problem ze Wspomagaczem 2k5 VIP

voyteck

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2006
Posty
81
Witam, mam Wspomagacza. Zainstalowałem sobie server na jednym kompie i z drugiego odpalam klienta. Niestety działa tylko połączenie p2p, a to głupie, bo komp ma zmienny IP i się zawsze muszę namęczyć, by go znaleść. Dlaczego mie działa połączenie GG? Czyżby naprawili lukę w programie?

HELP.

Czy znacie jakieć nowe profesjonalne produkcje? Zależy mi, by działały przez to kurde GG. Albo chociaż Skype... Wymyślił ktoś już takie?
<
 

taboo

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2006
Posty
2
hmm mi wspomagacz 2k5 nie dziala nawet przez pieprzone p2p :/
moj temat usunieto a ja nadal ie wiem jaka jest przyczyna... przez gg proboje laczyc godzine a i tak nie laczy a przy p2p wyskakuje komunikat ze "KOMPUTER NIE JEST PODLACZONY DO SIECI" :/
ZNA KTOS PRZYCZYNE CZEMU TAK SIE DZIEJE? <do netu jestem podlaczony przez osiedlowke...>

czy np. jakbym uzywal jakiegos serwera proxy to by mi dzialalo poprawnie? :/ PROSZE O POMOC NAJLEPIEJ PISAC DO MNIE NA PVT!!!!
 
I

Initial

Gość
Re : Wspomagacz

chyba nie ale moze zle wpisales haslo i numer gg a ktory maja byc przeslylane komendy , a jak napisales to dobrze to napisz cos wiecej to ci moze pomoge
 

filip.ludwik

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2006
Posty
4
Originally posted by voyteck
Niestety działa tylko połączenie p2p, a to głupie, bo komp ma zmienny IP i się zawsze muszę namęczyć, by go znaleść.

Na zmienne IP jest sposób , np wchodzsz na www.no-ip.pl
instalujesz taki program na kompie i zamiast IP możesz podawać adres np. ludwik.no-ip.pl ;]
 

dolas

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2006
Posty
1
no własnie na zmienne ip jest dobry a nawet bardzo dobry programik no-ip sam go mam i dziala znakomicie
 
Do góry Bottom