Problem ze zmianą adresu mac karty sieciowej

muph19

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2006
Posty
1
witam forumowiczów

mam porblem jak w temacie ze zmianą adresu mac karty sieciowej wifi w laptopie

owa karta to IntelŽ PRO/Wireless 3945ABG próba zmiany na os: win xp, win vista, vin 7

próbowałem już programów typu: smac, meupmac, macshift, machanger, jakiejś magi w rejestrze z dopisywanie kluczy i modyfikacjią i oczywiście we właściwościach karty wifi również nie dało rezultatu gdyż w zaawansowanych niemam adresu fizycznego i możliwości wpisania czegokolwiek. Czyli jednym słowem wszytskich chyba znanych i znalezionych w google sposobów na zmiane i nic

jestem na skraju załamania gdyż wydaje mi się że tak prosta opcja jak zakichany spoofing adresu mac powinna być w każdej karcie i szczerze myślałem że jest a tu lipa

macie na to jakieś lekarstwo??

ps. jeżeli zły dział proszę o przeniesienie

z góry dziękuje i czekam na info

pozdrawiam
 

Sploit

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2009
Posty
2
Na moj gust to sproboj ponownie macshiftem na windows xp, tylko najpierw kliknij w panel sterowania->polaczenia sieciowe, wybierz swoje i kliknij wylacz. Teraz kliknij sobie na ikonce tego polaczenia, wybierz zmien nazwe i skopiuj ja do schowka.
Uruchom konsole, nakieruj sie na folder z macshiftem. Nastepnie wpisz:
Kod:
macshift.exe -i "
i w tym momencie kliknij sobie ppm na pasku z tytulem konsoli, wybierz edytuj, wklej. dopisz ladnie:
Kod:
" -r
dla wybrania losowego MACa albo
Kod:
" <nowy mac w formie AABBCCDD1122>"
.
Ostateczna komenda powinnna wygladac np tak:
Kod:
macshift.exe -i "<nazwa polaczenia w ustawieniach>" AABBCCDD1122
Teraz mozesz wlaczyc polaczenie w polaczeniach sieciowych ale nie zamykaj jeszcze konsoli. Wpisz
Kod:
ipconfig /all
odszukaj swoje polaczenie i sprawdz, jaki jest tam MAC. Oczywiscie powinien sie zmienic.
I pamietaj, po restercie systemu MAC zmieni sie na oryginalny, prznajmniej u mnie tak jest.
Powodzenia.
 
Do góry Bottom