Problem ze zmianą adresu MAC

sebx2434

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2007
Posty
5
Witam
Moja karta WiFi to IntelŽ Wireless WiFi Link 4965AGN przed formatem ze zmianą adresu mac niee było problemu a teraz przy próbie zmiany mac sie nie zmienia próbuje zamienic mac różnymi programami TJ:SMAC MAC Changer NSChangeMAC etherchange ale nic nie skutkuje prosze o odpowiedz z góry Dzięki.
 

sebx2434

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2007
Posty
5
Dzieki za swietny artykuł ala niestety to nic nie pomogło chyba jednak mam problem z driverami karty.POZDRO
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Wejdź na stronę producenta swojego laptopa i poszukaj do swojego modelu sterowników, gdy zainstalujesz uruchom ponownie komputer. Polecam jeżeli nie był zintegrowany dodatek Service Pack 2 z systemem to zainstalować, w niektórych przypadkach pomaga przy nieprawidłowym działaniu sprzętu.
 

sebx2434

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2007
Posty
5
Wreszcie rozwiazałem ten problem odinstalowałem najnowsze stery Intela z laptopa ,poniewaz przed formatem miałem starsze. Przy instalacji tych starszych sterów pojawił sie komunikat ze brakuje tego pliku do poprawnego działania sprzetu http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en .(MSXML6.0 Eng) Po zainstalowaniu tych sterów oczywiscie sprubowałem zmienic mac na inny po resecie kompa wszystko smiga jak trzeba.Dark Smark dzieki za pomoc twój artykuł na pewno mi sie przyda ,Mam zainstalowanego SP2 jeszcze raz dzieki
smile.gif
 

whitesan

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2009
Posty
1
Witam mam podobny problem lecz mam Karte Intel WiFi Link 5100 i OS Vista Home Premium 32bit, nie dzialaja zadne w/w programy do zmiany MAC nawet bawilem sie w rejestrze dopisywalem klucze i tez nic nie pomoglo. Z gory zaznaczam ze nie mam takiej opcji w sterownikach>zaawansowane zeby podac nowy MAC. Prosze o pomoc! Z gory dzieki!
 

krisss117

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2007
Posty
38
Jak można to ja też sie przyłączam, dodam tlko że mam tą samą kartę Intel WiFi Link 5100, i mogę zmienić MAC na np. EEEEEEEEEEEE a na inne już nie :/ na więcej nie mogę zmienić :/ Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
Do góry Bottom