Problemik z GGT

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Witam, mówie z góry - przeszukalem forum i nie znalazlem podobnego problemu:)
No wiec tak stworzylem sobie serwer w tym trojanie i dla sprawdzenia odpalilem go u siebie. Wszystko jak sie pozniej okazalo bylo dobrze, komendy dzialaja, jest OK! Jednak taki maly probnlem przy otwarciu serwera w folderze w ktorym sie ten serwer pojawil sie nowy plik o nazwie: 183631dll.dll No wiec czy to jest prawidlowe ze sie pojawia czy moze cos robie nie tak?? Bo jak ofiara otworzy to u siebie to sie zorientuje o co chodzi.
Prosze o szybka odpowiedz

Wersja GGT.v.2.2_b
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
Oki, dzieki. Zupełnie nie pomyslalem o binderze. Wszystko dziala!!
EDIT: temat do skasowania
 

dioz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 28, 2007
Posty
109
wszystkie plik za konczone .dll są to pliki biblioteki .....zbindj go tak jak powiedział kolrga wyzej....bindery znajdziesz u nas w dziale bindery
troche zagmatwałem :faja:
 

b.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2007
Posty
76
Ma ktos moze linka do ggt 2.2 . Mariah jak wyslesz mi swojego bede baardzo wdzieczny ; )
 

b.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2007
Posty
76
NOD wykrywa mi wira : /

[ Dodano: 10-07-2007, 11:27 ]
NOD wykrywa mi wira : / Moze ktos to sprawdzic?
 

mariah120

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2007
Posty
23
A czego się spodziewałeś?? Przecież to oczywiste że wykrywa wira przy uruchomieniu!
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
odp.

jeżeli nie znasz się na komputerach to sie nie bierz za "hackowanie". Myślisz, że jak wyślesz komuś trojana to jesteś dobry? Haker jest osobą mądrą, inteligentną, znającą się na komputerach i która umie wykorzystać błąd w systemach.

Jak mnie kiedyś zapytano kto według ciebie jest najmądrzejszą osobą?
Odpowiedziałem: Wujek...wujek googiel. Nie dość, że poprawia błędy to jeszcze umie odsyłać.
Poproś Wujka, żeby powiedział Ci co to jest SMTP, FTP, POP3, GG, ICQ, IRC, Pascal i wiesz 1/10 tego co powinieneś.
 

b.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2007
Posty
76
Dzieki mariah jestes wielki! : ) Wszystko ustawilem dziala jak trza... Szukalem tego programu pare miesiecy wszedzie i nigdzie go nie moglem znalezc ;D thx wielkie!
 
Do góry Bottom