Problemik z SE k750i :>

Kamashi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2007
Posty
43
Witam, od pewnego czasu jestem posiadaczem Sony Ericssona k750i (soft z w800), i niestety jak zwykle mam problem . Opiszę to po kolei: Włączam go, pojawia się ekran startowy<jupi> teraz wyszukuje sieć, i w końcu wyszukał. Ok teraz żeby móc wejść w MENU muszę raz wyciskać, raz wciskać kartę pamięci, zazwyczaj wyciskając kartę pamięci MENU mi się włącza, i śmiga wszystko OK (ale potem i tak się wyłączy, i włączy telefon). Bateria jest naładowana na maxa, więc myślę, że to nie jest jej wina. Próbowałem formatować kartę pamięci lecz w trakcie telefon mi się resetuje(włącza i wyłącza) Nie wiem jaka może być przyczyna:/ Byłem się pytać w komisie co z nim jest, to koleś powiedział, że to może być wina softu, zasugerował mi, że będzie mógł wgrać soft na oryginalny, jutro właśnie idę do niego, żeby mi wgrał ten oryginalny soft, może pomoże. Tylko dziwi mnie to wciskanie i dociskanie tej karty pamięci, nie wiem dlaczego tak jest... Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dzięki
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom