Problemy z NetCutem1.5

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
Witam! Mam problem z programem zwanym NetCut
<
wersja 1.5 full (zkrakowana), chodzi mi o toże np z moejej sieci koles X zamulał ją, a wiec wlaczylem netcuta i na jego hosta Cut Off ale nastepnego dnia w szkole pyta sie mnie (czyli dzis) ej marcin wiesz co sie dzieje u mnie ze ie u mnie nie chodzi a kaza moge sciagac i urzywac gg ?! odpowedzialem ze pewnie ma jakies robaka albo trojana, uwierzyl w ta bajke, ale i tak jak wybralem Cut Off siec byla zamulona dlaczego ?! czemu sie tak dzieje dlaczego te pakiety ARP nie zapychaja mu calego lacza ?! on ma win98 lub me ja xp, moze ja robie cos zle ?!



P.S - SA JAKIES PROGRAMY TEGO TYPU odcinajace łacze, lub robioce ajkies psikusy w sieci nie chodzi mi o sniferki.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
no dziwne bo narmalnie powinno mu całego neta odcinać . może to być związane z budową i konfiguracją Twojej sieci :?

P.S i pamiety ARP nie zapychają mu łącza tylko Ty wysylając falszywe pakiety ARP na router blokujesz wychodzenie i przychodzenie doniego wszystkich pakietów z zewnątrz sieci 8) a poza tym nie zawsze jak odetniesz jednego kolesia który zamula to już od razu wszystko sie odmuli bo to tez zależy od wielkości i od skonfigurowania sieci ;]
 
Do góry Bottom