Profesjonalne keyloggery

wioselko12

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2011
Posty
50
Witam,mam Państwu do zaoferowania keyloggery .Wykrywalność 2/46 ,możliwość zapisu w .jpg [podszycie się pod zdjęcie], wysyłanie na email jak najbardziej możliwe + możliwość ustalenia czasu co ile ma zostać wysyłana wiadomość] itp.

Kontakt GG : 13672285

Serdecznie polecam ! Satysfakcja 100%!




edit---
//UWAGA! NIE ZAUFANY SPRZEDAWCA! KUPUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

Kasiulka44

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2013
Posty
1
Witam wszystkich , użytkownikowi wioselko12 przelałam 29.10.2013 100zł za keyloggera po przelaniu pieniędzy kontakt się urwał nie odpisuje ani na gg ani na email zwyczajnie oszukał mnie ja jestem biedną studentką nie mam dużo pieniędzy bardzo was proszę żebyście pomogli mi chociaż skontaktować sie z nim :(
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
A co to za keylogger że zapytam z ciekawosci.Generator czy gotowy plik.Jesli gotowy plik to ile waży Stub?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Witam wszystkich , użytkownikowi wioselko12 przelałam 29.10.2013 100zł za keyloggera po przelaniu pieniędzy kontakt się urwał nie odpisuje ani na gg ani na email zwyczajnie oszukał mnie ja jestem biedną studentką nie mam dużo pieniędzy bardzo was proszę żebyście pomogli mi chociaż skontaktować sie z nim :(

Proszę o dowód wpłaty wysłać mi w prywatnej wiadomości, zostanie wszczęte wtedy odpowiednie postępowanie.

Proszę również autora postu o wyjaśnienie tutaj sytuacji.
 
Ostatnia edycja:

wioselko12

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 20, 2011
Posty
50
Czyżby wałek?

Otwiera się obrazek i podaje końcówkę .jpg ,jednakże jak sprawdzimy poprzez właściwości podaje ono końcówkę .exe .






Przypominam,iż sprzedaję ZROBIONE PRZEZE MNIE PROGRAMY! Takowe programy mogą jedynie służyć do celów indywidualnych.
 
Do góry Bottom