Program ala GuaWord - klucz 40bit

verul

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 26, 2013
Posty
3
Witam,

szukam programu w stylu GuaWord do zlamania 40bit klucza w pliku word 97. GuaWord bylby pewnie dobry, ale nigdzie nie moge znalezc pelnej wersji, a demo nie daje rady. Poniewaz klucz jest tylko 40bit to latwiej bedzie go lamac niz haslo ktore znajac mnie ma ponad 10 znakow w tym specjalne itd, a ktore oczywiscie zapomnialem...
Bede wdzieczny za podpowiedzi.
 

f1><3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2013
Posty
27
Nie lam hasla tylko je sciagnij tak aby go nie bylo. Ta metoda jest szybsza i latwiejsza na pliku z office 97
 

verul

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 26, 2013
Posty
3
O ile wiem sa tylko dwie metody na dostanie sie do pliku worda zabezpieczonego haslem przed otwarciem.
- zlamanie hasla
- zlamanie klucza

Jesli sa jakies programowe metody na sciaganie hasla z pominieciem 2 w/w to prosze o rozwiniecie tematu. Ja chcialem zlamac klucz, bo 40bit daje tylko ok biliona kombinacji co przy i5 nie bedzie trwac zbyt dlugo. A jakby skorzystac z GPU to juz w ogole.
 

f1><3R

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2013
Posty
27
Wpisz sobie w google office password remover. Jak wroce do domu to zobacze czego ja uzywam jak trzeba, bo przyznam sie szczerze ze nie pamietam.
 

verul

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 26, 2013
Posty
3
Te programy wysylaja plik gdzies na serwer ktory go lamie i z ktorego mozna go pobrac jak sie im zaplaci. A serwery lamia go wlasnie lamiac klucz co ja chce zrobic na swoim kompie zeby nie placic komus kilkudziesieciu dolarow.
 
Do góry Bottom