Program do ściągania plików.

meteor-666

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2008
Posty
24
Moze ktoś wytłumaczyć jak pobrać coś z internetu za pomocą cpp?
Jak śledzić przebieg takiego pobierania (wykrywanie błędów, progresja ściągania)?
Jak zatrzymać/wznowić pobieranie? (zakładam, że to nie będzie łatwe)?

Chce zrobić program, który wyciąga linki z pliku txt i ściąga pliki.

Za każdą pomoc dziękuje i pozdrawiam.

PS: Używałem opcji "szukaj" jakby ktoś pytał.
 

meteor-666

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2008
Posty
24
<div class='quotetop'>CYTAT(jurgensen @ 7.04.2009, 18:39) <{POST_SNAPBACK}></div>
Przejrzyj źródła wgeta[/b]

Jasnowidzem to ja nie jestem. A kod nawet jak bym widział to nic mi on nie powie. Postaraj się odpowiedzieć na pytania które napisałem w pierwszym poście.
W przeciwnym wypadku nie spamuj zbędnymi postami, które nic nie wnoszą do tematu a jedynie zajmują miejsce.
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Wskazałem Ci najbardziej optymalne rozwiązanie (masz gotowy kod programu, wszystko ładnie skomentowane). Nie wiem więc jakiej odpowiedzi oczekiwałeś. Jeśli jednak nie chcesz / nie umiesz skorzystać z podanego rozwiązania, zachowaj minimum kultury w swych wypowiedziach.
 

meteor-666

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2008
Posty
24
To co teraz napisałeś, mogłeś napisać razem z poprzednim postem i do tego dołączyć link do tego kodu albo go wkleić. Skąd mam wiedzieć co to jest wget? Jestem początkujący i mam prawo tego nie wiedzieć. To co dla ciebie jest oczywiste dla mnie może być skomplikowane i trudne. Jeśli podasz ten kod to postaram się go przeanalizować. Chyba zachowuje się kulturalnie nie?
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Każesz jurgensenowi szukać kodu a sam dupy nie ruszysz ;] www.google.pl i jedziesz
 

meteor-666

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2008
Posty
24
Nie każe nic! To jest tylko i wyłącznie jego/wasz dobra wola. Myślisz, że nie szukałem? To się mylisz. Znalazłem coś ale nie chce wprowadzać się w bład. Jak już napisał o wget'ie to powinien podać jakiś link bo ja nie jestem jasnowidzem i nie wiem o który konkretnie kod mu chodziło. A google jest wielkie i po wpisaniu "wget" nie dostajesz gotowej odpoowiedzi. Jak już wyżej napisałem jestem początkujący i nie znam się za bardzo na tym. Dlatego pisze na forum, żeby ktoś bardziej kumaty mi to wyjaśnił a nie tylko napisał, że to wget. W takim wypadku temat by się nazywał "Poszukuje kodu programu do ściągania plików z internetu".
 

meteor-666

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2008
Posty
24
I widzisz. Nic by ci się nie stało gdybyś tak napisał na początku. Dzięki. Myślałem, że istnieje jakaś prosta funkcja jak w delphi.

Coś długo się sciągało i jest tam sporo (strasznie dużo) plików. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać...Albo ściągnołem coś innego.
 

meteor-666

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2008
Posty
24
Ja znam podstawy języka C++ i jak mam sie za to zabrać? Tam jest od groma plików (w folderze src)...
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
A co to PCK jakieś czy pomoc dla powodzian? Jak znasz budowę projektu w C++ to nie będziesz miał problemu ze znalezieniem odpowiednich części kodu, jak nie to sorry ale nie potrafisz skorzystać z łatwej formy pomocy czyli jesteś..
 

meteor-666

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2008
Posty
24
Nie pozwalasz sobie za bardzo z tymi określeniami? Jak nie chcesz pomóc to sie nie wypowiadaj ok? Bezinteresowna pomoc to od razu PCK? Po to jest forum, żeby pytać o rzeczy którch się nie wie. Widocznie ty traktujesz forum jak swoje e-podwórko co wyjaśnia twoje naganne zachowanie i to ono świadczy jakim człowiekiem jesteś a nie to, że szukasz pomocy na forum. Pewnie za chwile zaczniesz bluzagać, bo nic innego nie potrafisz - wkoncu to twoje podwórko right?
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Pomoc to nie prowadzenie za rączkę przez całe życie..dostałeś pomoc i dalej narzekasz. To nie jest Błękitna linia tepsy że ci miła pani powie co masz krok po kroku klikać...
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
cała bibloteka WinInet obsluga HTTP FTP nawet gopher jest
<
 
Do góry Bottom